Zbiórka Leczenie Mikusi - zdjęcie główne

Leczenie Mikusi

10 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Sylwia Jagodzinska - awatar

Sylwia Jagodzinska

Organizator zbiórki

Mikusia jest 5letnią kotką. 22czerwca z powodu utraty równowagi pojechaliśmy z nią do weterynarza, zrobiono badania krwi, tego dnia okazało się że traci wzrok z powodu wylewu. Następnego dnia w wynikach krwi okazało się że jest podwyższona kreatynina max 2,4mg/dL my mieliśmy 8,5mg/dL,  i BUN/UREA max 36 u nas 130mg/dL nerki nie pracują dobrze dostała kroplówkę i wiele leków. 24 czerwca przestała jeść, dostała duszności ponownie wiele leków i kroplówki które mają przywrócić parametry nerkowe do normy. Nadal jesteśmy na lekach i kroplówkach. 28 czerwca zrobiono ponownie badania krwi niestety parametry nerkowe nie wracają do normy, wizyta u kardiologa. 

DIAGNOZA: Znacznie powiększenie światła lewego przedsionka, powiększenie światła lewej komory, niewydolność nerek, nadczynność tarczycy, zaawansowana kardiomipatia przerostowa

Szanse na wyleczenie kotki są małe ale zawsze są niestety z powodu kosztownego leczenia nie jesteśmy w stanie pokryć wszystkich wydatków ,  w ciągu tygodnia wydaliśmy około 1000zł, dlatego bardzo prosimy o pomoc. Nie możemy pozwolić jej odejść bez walki.

koszty miesięczne leczenia w przychodni w której musimy być codziennie to 850zł do tego dochodzą wizyty u kardiologa około 500zł, leki i dojazdy do lekarzy weterynarzy oraz wyżywienie około 400zł

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
10 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Sylwia Jagodzinska - awatar

Sylwia Jagodzinska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Kamil Olszewski - awatar
Kamil Olszewski
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij