Zbiórka Leczenie Mikusi - zdjęcie główne

Leczenie Mikusi

10 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Jagodzinska - awatar

Sylwia Jagodzinska

Organizator zbiórki

Mikusia jest 5letnią kotką. 22czerwca z powodu utraty równowagi pojechaliśmy z nią do weterynarza, zrobiono badania krwi, tego dnia okazało się że traci wzrok z powodu wylewu. Następnego dnia w wynikach krwi okazało się że jest podwyższona kreatynina max 2,4mg/dL my mieliśmy 8,5mg/dL,  i BUN/UREA max 36 u nas 130mg/dL nerki nie pracują dobrze dostała kroplówkę i wiele leków. 24 czerwca przestała jeść, dostała duszności ponownie wiele leków i kroplówki które mają przywrócić parametry nerkowe do normy. Nadal jesteśmy na lekach i kroplówkach. 28 czerwca zrobiono ponownie badania krwi niestety parametry nerkowe nie wracają do normy, wizyta u kardiologa. 

DIAGNOZA: Znacznie powiększenie światła lewego przedsionka, powiększenie światła lewej komory, niewydolność nerek, nadczynność tarczycy, zaawansowana kardiomipatia przerostowa

Szanse na wyleczenie kotki są małe ale zawsze są niestety z powodu kosztownego leczenia nie jesteśmy w stanie pokryć wszystkich wydatków ,  w ciągu tygodnia wydaliśmy około 1000zł, dlatego bardzo prosimy o pomoc. Nie możemy pozwolić jej odejść bez walki.

koszty miesięczne leczenia w przychodni w której musimy być codziennie to 850zł do tego dochodzą wizyty u kardiologa około 500zł, leki i dojazdy do lekarzy weterynarzy oraz wyżywienie około 400zł

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
10 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Jagodzinska - awatar

Sylwia Jagodzinska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Kamil Olszewski - awatar
Kamil Olszewski
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij