Zbiórka Leczenie Mikusi - zdjęcie główne

Leczenie Mikusi

10 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Jagodzinska - awatar

Sylwia Jagodzinska

Organizator zbiórki

Mikusia jest 5letnią kotką. 22czerwca z powodu utraty równowagi pojechaliśmy z nią do weterynarza, zrobiono badania krwi, tego dnia okazało się że traci wzrok z powodu wylewu. Następnego dnia w wynikach krwi okazało się że jest podwyższona kreatynina max 2,4mg/dL my mieliśmy 8,5mg/dL,  i BUN/UREA max 36 u nas 130mg/dL nerki nie pracują dobrze dostała kroplówkę i wiele leków. 24 czerwca przestała jeść, dostała duszności ponownie wiele leków i kroplówki które mają przywrócić parametry nerkowe do normy. Nadal jesteśmy na lekach i kroplówkach. 28 czerwca zrobiono ponownie badania krwi niestety parametry nerkowe nie wracają do normy, wizyta u kardiologa. 

DIAGNOZA: Znacznie powiększenie światła lewego przedsionka, powiększenie światła lewej komory, niewydolność nerek, nadczynność tarczycy, zaawansowana kardiomipatia przerostowa

Szanse na wyleczenie kotki są małe ale zawsze są niestety z powodu kosztownego leczenia nie jesteśmy w stanie pokryć wszystkich wydatków ,  w ciągu tygodnia wydaliśmy około 1000zł, dlatego bardzo prosimy o pomoc. Nie możemy pozwolić jej odejść bez walki.

koszty miesięczne leczenia w przychodni w której musimy być codziennie to 850zł do tego dochodzą wizyty u kardiologa około 500zł, leki i dojazdy do lekarzy weterynarzy oraz wyżywienie około 400zł

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
10 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Jagodzinska - awatar

Sylwia Jagodzinska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Kamil Olszewski - awatar
Kamil Olszewski
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij