Zbiórka Samochód dla OSP NIESIĘCIN - miniaturka zdjęcia

Samochód dla OSP NIESIĘCIN

Zbiórka Samochód dla OSP NIESIĘCIN - zdjęcie główne

Samochód dla OSP NIESIĘCIN

410 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Radek Struś - awatar

Radek Struś

Organizator zbiórki

JEDNOSTKA OSP NIESIĘCIN POWSTAŁA W 1927 ROKU OD TEGO CZASU ZABEZPIECZA MIESZKAŃCÓW  MIASTA KONSTANTYNOWA ŁÓDZKIEGO .JEST DRUGĄ POD WZGLĘDEM WYJAZDOWOŚCI  W KONSTANTYNOWIE .W 2015 ROKU JEDNOSTKA ZOSTAŁA WPISANA DO KSRG. OD WIELU LAT ZARZĄD JEDNOSTKI STARA SIĘ O POLEPSZENIE BYTU STRAŻAKÓW I ZAKUPY LEPSZEGO SPRZĘTU I SAMOCHODU POŻARNICZEGO GBA 4X4 

W TYM ROKU DOSTALIŚMY DOFINASOWANIE   Z GMINY I DOTACIJE Z  KRAJOWEGO SYSTEMU RATOWNICZO GAŚNICZEGO   OGÓŁEM 760 TYS ZŁ. BRAKUJE NAM 50 TYS DO WYMAŻONEGO CELU PROSIMY O POMOC 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Radek Struś - awatar

  Radek Struś

  18.04.19
  18.04.19

  Dziękujemy bardzo

410 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Radek Struś - awatar

Radek Struś

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Krzychu - awatar
Krzychu
100
Tomasz Pawlaczyk - awatar
Tomasz Pawlaczyk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
dariusz - awatar
dariusz
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij