Zbiórka Miejsce dla zwierząt z Ukrainy - miniaturka zdjęcia

Miejsce dla zwierząt z Ukrainy Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Miejsce dla zwierząt z Ukrainy - zdjęcie główne

Miejsce dla zwierząt z Ukrainy

11 300 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 110 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Na pomoc zwierzętom z Ukrainy...


Kiedy kilka dni temu publikowaliśmy oświadczenie na temat sytuacji na Ukrainie, zapewniając Was, że nie jesteśmy obojętni na los zwierząt i ludzi w trakcie tej wojny. Obiecaliśmy, że gdy będziemy potrzebni to pomożemy bez wahania.

Nie sądziliśmy, że pomoc będzie potrzebna tak szybko.

Zgłosił się do nas Pan, który chcąc uratować swoją rodzinę sprowadził ją do Polski. Jedynym problemem był fakt, że rodzina ma pod swoją opieką cztery psie sierściuchy, które wraz z nimi straciły dom nad głową...

Rodzina znalazła tymczasowe lokum, jednakże mogli zabrać tam tylko jednego psa, w sprawie pozostałych zostaliśmy poproszeni o pomoc, by chwilowo psiaki zostały pod naszą opieką.


Zwierzęta przyjechały do nas z Żytomierza w dniu 2 marca, za około 2 tygodnie mają powrócić do właścicielki. To piękne, zadbane i bardzo wdzięczne sierściuchy, cieszymy się, że możemy im pomóc.

Aktualnie są to 3 przypadki podopiecznych z Ukrainy, jednakże zdajemy sobie sprawę z tego, że będzie ich przybywało z każdym dniem i potrzeba pomocy będzie coraz większa.

Pod opieką aktualnie mamy około 80 psów, niestety miejsce dość mocno ogranicza naszą pomoc dla zwierząt z Ukrainy.


Chcielibyśmy się zabezpieczyć na wypadek kolejnych zwierząt, które prędzej czy później na pewno do nas trafią.

Chcielibyśmy stworzyć 3 dodatkowe awaryjne miejsca - duże kojce z budami na utwardzonym podłożu. Koszt takiej inwestycji to w tym momencie około 11 tysięcy złotych. Jako Fundacja nie możemy sobie pozwolić na taki wydatek, nie przygotowaliśmy się na takie okoliczności... Jednak potrzeba pomocy jest silniejsza, trzeba działać! 

Nie prosimy Was o pomoc w utrzymaniu zwierząt z Ukrainy, bo z tym na ten moment poradzimy sobie sami, jednakże chcielibyśmy prosić Was o wsparcie, byśmy mogli stworzyć 3 dodatkowe miejsca dla zwierząt.

Psiaki z Żytomierza opuszczą bramy schroniska, lecz na ich miejsce trafią kolejni potrzebujący. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.03.2022
  30.03.2022

  MÓJ PRZYJACIEL ZOSTAŁ SKAZANY NA UMIERANIE. BŁAGAM, PROSZE O POMOC. NAWET NIE MAM NA JUTRZEJSZĄ WIZYTĘ U WETERYNARZA. https://pomagam.pl/p3kcnw

 • Jolanta Kufta - awatar

  Jolanta Kufta

  22.03.2022
  22.03.2022

  👍

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.03.2022
  19.03.2022

  CHORUJE NA KOCIEGO KORONAWIRUSA, BEZ POMOCY I LECZENIA UMRE W MĘCZARNIACH. BŁAGAM ZLITUJCIE SIĘ. https://naszefutrzaki.eu/walka-z-fip,478

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.03.2022
  13.03.2022

  BŁAGAM NA KOLANACH. JUTRO KOŃCZĄ SIĘ NAM LEKI, NIE MAM ZA CO KUPIĆ KOTCE KOLEJNYCH. PRZEZE MNIE UMRZE, BŁAGAM O POMOC, BŁAGAM. NIE MAM NAWET NA JEDNĄ WIZYTĘ U WETERYNARZA. https://naszefutrzaki.eu/blagam-czy-ktos-nam-pomoze,474

11 300 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 110 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 110

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2 000
sylwia1 - awatar
sylwia1
80
sylwia1 - awatar
sylwia1
20
sylwia1 - awatar
sylwia1
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
sylwia1 - awatar
sylwia1
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
sylwia1 - awatar
sylwia1
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij