Zbiórka Pomoc w odzyskaniu marzen - zdjęcie główne

Pomoc w odzyskaniu marzen

1 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Lidia Ta - awatar

Lidia Ta

Organizator zbiórki

Witam was. Nazywam się Lidka i jestem samotna matka 2 dzieci. Od października 2018 roku jestem osobą bezrobotna z powodu problemów zdrowotnych, choruje na celiakie, wiąże się to z dieta. To nie jest jedyna choroba doskierajca brak odporności ma swoje skutki uboczne. Z powodu pracy w piekarni doprowadziłam swój organizm do takiego ze niestety nie jestem w stanie pracować. Do tego nieszczęsnego października dawałam sobie radę pomimo trudności, często pracowałam na 2 etaty, jak tylko mogłam dorabialam gdzie tylko się da, by spełniać małe marzenia moich dzieci. Od października sytuacja zmieniła się diametralnie mieszkanie poszlo w górę z 1000zl na 1600zl Mc. Brak pracy wiaze się z brakiem gotówki. Na dzieci otrzymuje 1800zl miesięcznie, ojciec płaci alimenty i na tym się jego rola kończy. Wpadłam w wir pożyczek i długów. Pozyczalam w różnych para bankach na życie codzienne i utrzymanie mieszkania. Obecna sytuacja zmusza mnie o szukanie pomocy i wsparcia. Wpadłam w depresję, nie radzę sobie z codziennością, na pomoc rodziny nie mam co liczyć ponieważ nasze relacje nie są najlepsze, mama z którą mam dobry kontakt mimo szczerych chęci nie jest w stanie pomóc mi finansowo. Niedawno znalazłam tańsze mieszkanie, aczkolwiek wymaga ono remontu który muszę wykonać sama na własną rękę. Łączna kwota kredytów to 35000zl wiem jestem naiwna ludzac się że pożyczka pomoże. Niestety musiałam się ratować😴 obecnie chodzę do psychiatry z powodu ciężkiej depresji przyjmuje leki, moja Pani doktor uświadomiła mnie ze prosić o pomoc to nic złego. Problemy wychowawcze z synem nie ułatwiają mi motywacji do walki. Od sierpnia chce podjąć staż niestety nie w swoim zawodzie, ale zawsze to coś. Kontakt z ludźmi, spojrzenie z dystansu na życie może mi pomogą. Proszę o pomoc państwa którzy mają wielkie serce i zrozumieją moja sytuację, którzy uważają że jest warto mi pomóc. Na własne mieszkanie w życiu nie będzie mnie stać. A tak bardzo marzę o tym by zapewnić moim dzieciom dom. Prawdziwy dom. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Lidia Ta - awatar

    Lidia Ta

    14.06.2019
    14.06.2019

    Witam was. Wasze wsparcie finansowe przeznaczone będzie na spłatę długów kolonie dla moich dzieci oraz remont mieszkania które właśnie staram się odświeżyć i z końcem czerwca tam zamieszkać. Bardzo proszę państwa o pomoc i wsparcie w ciężkiej sytuacji. Za wszelką pomoc bardzo dziękuję.

1 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Lidia Ta - awatar

Lidia Ta

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij