Zbiórka Wymarzony wyjazd do Skopje - miniaturka zdjęcia

Wymarzony wyjazd do Skopje

Nasz Klub jest Stowarzyszeniem Kultury Fizycznej. Trenujemy na co dzień kickboxing w Wejherowie i w Luzinie. Nasz Klub posiada wiele sekcji wiekowych oraz zaawansowania. Zbieramy pieniądze dla naszych kickboxerów, którzy mogą pojechać na Mistrzostwa Europy do Skopje w Macedonii we wrześniu!

W naszym gronie trenują medaliści Mistrzostw Świata i Pucharu Świata. Niestety kickboxing nie należy do dyscyplin olimpijskich i wyjazdy reprezentantów Polski na wielkie turnieje międzynarodowe nie są odpowiednio finansowane. Mamy środki na wyjazd jednego zawodnika (prywatny sponsor). Jesteśmy dumni, że aż 4 zawodników aspiruje na wyjazd do Skopje, jednak niestety NIE STAĆ nas na to! Podjęcie decyzji kto ma jechać, a kto nie...jest straszliwie trudne dla zarówno trenerów, jak i samych zawodników.

Szukamy wielu możliwości wsparcia, posiadamy sponsorów, otrzymujemy dotacje z miasta i powiatu, jednak koszt wysłania jednego zawodnika na Mistrzostwa Europy do Skopje znacznie przewyższa nasze możliwości budżetowe. 

Bardzo prosimy o wsparcie! Na pomoc w wyjeździe do Macedonii czekają: Paulina Stenka (zdobywczyni Pucharu Świata kadetek) i Filip Stark (Mistrz Polski juniorów)

 Osoba, która wpłaci największą kwotę, może liczyć na markową odzież Firmy ANNA FRIDAY FASHION - dziękujemy za ten prezent Sponsorowi.

Aktualności

 • Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe - awatar

  Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe

  09.08.17
  09.08.17

  Dziękujemy! Drodzy darczyńcy, sympatycy i kibice. Kończymy możliwość wpłaty na konto POMAGAM.PL . Dziękujemy wszystkim za wpłaty, które przybliżyły Paulinę Stenkę do udziału w Mistrzostwach Europy w kickboxingu, które odbędą się w Skopje, w Macedonii. Dzięki Waszej nieocenionej pomocy i zbiórce POMAGAM.PL uzbieraliśmy kwotę ponad 2600 zł, co stanowi prawie 60% środków, o które się staraliśmy. Jeszcze raz ogromnie Wam dziękujemy. Wciąż czekamy na decyzję Gminy Luzino, do której złożyliśmy prośbę o wsparcie dla Pauliny. Na dziś (9 sierpnia) brakuje nam ok. 2000 zł, wliczając dodatkowe starty Pauliny. Nasza zawodniczka jest bardzo wszechstronną kickboxerką i pragnie wystartować nie tylko w pointfighting i kick-light, ale także w light contact! Trzymajcie proszę kciuki za naszą Drużynę w składzie: Paulina Stenka, Zuzia Kalbarczyk, Filip Stark! Będziemy walczyć o medale! Jeszcze raz wszystkim Darczyńcom oraz osobom, które promowały naszą zbiórkę - gorąco dziękujemy!

  Zdjęcie aktualności 6 904

Komentarze

 • Adam - awatar

  Adam

  08.03.17
  08.03.17

  Powodzenia😀

  • Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe - awatar

   Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe - Organizator zbiórki

   10.03.17
   10.03.17

   Dziękujemy! Wierzymy, że uzbieramy potrzebną kwotę

Wpłaty - 20

Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Przemyslaw Krause - awatar
200
Przemyslaw Krause
Halina Stenka - awatar
200
Halina Stenka
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Przemyslaw Krause - awatar
200
Przemyslaw Krause
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Andrzej Gredecki - awatar
50
Andrzej Gredecki
Alina - awatar
100
Alina

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij