Zbiórka Wymarzony wyjazd do Skopje - zdjęcie główne

Wymarzony wyjazd do Skopje

2 630 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób

Nasz Klub jest Stowarzyszeniem Kultury Fizycznej. Trenujemy na co dzień kickboxing w Wejherowie i w Luzinie. Nasz Klub posiada wiele sekcji wiekowych oraz zaawansowania. Zbieramy pieniądze dla naszych kickboxerów, którzy mogą pojechać na Mistrzostwa Europy do Skopje w Macedonii we wrześniu!

W naszym gronie trenują medaliści Mistrzostw Świata i Pucharu Świata. Niestety kickboxing nie należy do dyscyplin olimpijskich i wyjazdy reprezentantów Polski na wielkie turnieje międzynarodowe nie są odpowiednio finansowane. Mamy środki na wyjazd jednego zawodnika (prywatny sponsor). Jesteśmy dumni, że aż 4 zawodników aspiruje na wyjazd do Skopje, jednak niestety NIE STAĆ nas na to! Podjęcie decyzji kto ma jechać, a kto nie...jest straszliwie trudne dla zarówno trenerów, jak i samych zawodników.

Szukamy wielu możliwości wsparcia, posiadamy sponsorów, otrzymujemy dotacje z miasta i powiatu, jednak koszt wysłania jednego zawodnika na Mistrzostwa Europy do Skopje znacznie przewyższa nasze możliwości budżetowe. 

Bardzo prosimy o wsparcie! Na pomoc w wyjeździe do Macedonii czekają: Paulina Stenka (zdobywczyni Pucharu Świata kadetek) i Filip Stark (Mistrz Polski juniorów)

 Osoba, która wpłaci największą kwotę, może liczyć na markową odzież Firmy ANNA FRIDAY FASHION - dziękujemy za ten prezent Sponsorowi.

Aktualizacje


 • Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe - awatar

  Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe

  09.08.2017
  09.08.2017

  Dziękujemy!

  Drodzy darczyńcy, sympatycy i kibice. Kończymy możliwość wpłaty na konto POMAGAM.PL . Dziękujemy wszystkim za wpłaty, które przybliżyły Paulinę Stenkę do udziału w Mistrzostwach Europy w kickboxingu, które odbędą się w Skopje, w Macedonii.

  Dzięki Waszej nieocenionej pomocy i zbiórce POMAGAM.PL uzbieraliśmy kwotę ponad 2600 zł, co stanowi prawie 60% środków, o które się staraliśmy. Jeszcze raz ogromnie Wam dziękujemy.

  Wciąż czekamy na decyzję Gminy Luzino, do której złożyliśmy prośbę o wsparcie dla Pauliny. Na dziś (9 sierpnia) brakuje nam ok. 2000 zł, wliczając dodatkowe starty Pauliny. Nasza zawodniczka jest bardzo wszechstronną kickboxerką i pragnie wystartować nie tylko w pointfighting i kick-light, ale także w light contact!

  Trzymajcie proszę kciuki za naszą Drużynę w składzie: Paulina Stenka, Zuzia Kalbarczyk, Filip Stark! Będziemy walczyć o medale!

  Jeszcze raz wszystkim Darczyńcom oraz osobom, które promowały naszą zbiórkę - gorąco dziękujemy!

  Zdjęcie aktualizacji 6 904

Komentarze


 • Adam - awatar

  Adam

  08.03.2017
  08.03.2017

  Powodzenia😀

  • Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe - awatar

   Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe - Organizator zbiórki

   10.03.2017
   10.03.2017

   Dziękujemy! Wierzymy, że uzbieramy potrzebną kwotę

2 630 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób

Wpłaty: 20

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Przemyslaw Krause - awatar
Przemyslaw Krause
200
Halina Stenka - awatar
Halina Stenka
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Przemyslaw Krause - awatar
Przemyslaw Krause
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Andrzej Gredecki - awatar
Andrzej Gredecki
50
Alina - awatar
Alina
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij