Wymarzony wyjazd do Skopje

Zbiórka

Nasz Klub jest Stowarzyszeniem Kultury Fizycznej. Trenujemy na co dzień kickboxing w Wejherowie i w Luzinie. Nasz Klub posiada wiele sekcji wiekowych oraz zaawansowania. Zbieramy pieniądze dla naszych kickboxerów, którzy mogą pojechać na Mistrzostwa Europy do Skopje w Macedonii we wrześniu!

W naszym gronie trenują medaliści Mistrzostw Świata i Pucharu Świata. Niestety kickboxing nie należy do dyscyplin olimpijskich i wyjazdy reprezentantów Polski na wielkie turnieje międzynarodowe nie są odpowiednio finansowane. Mamy środki na wyjazd jednego zawodnika (prywatny sponsor). Jesteśmy dumni, że aż 4 zawodników aspiruje na wyjazd do Skopje, jednak niestety NIE STAĆ nas na to! Podjęcie decyzji kto ma jechać, a kto nie...jest straszliwie trudne dla zarówno trenerów, jak i samych zawodników.

Szukamy wielu możliwości wsparcia, posiadamy sponsorów, otrzymujemy dotacje z miasta i powiatu, jednak koszt wysłania jednego zawodnika na Mistrzostwa Europy do Skopje znacznie przewyższa nasze możliwości budżetowe. 

Bardzo prosimy o wsparcie! Na pomoc w wyjeździe do Macedonii czekają: Paulina Stenka (zdobywczyni Pucharu Świata kadetek) i Filip Stark (Mistrz Polski juniorów)

 Osoba, która wpłaci największą kwotę, może liczyć na markową odzież Firmy ANNA FRIDAY FASHION - dziękujemy za ten prezent Sponsorowi.

Aktualności

 • Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe

  Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe

  12.06.17
  12.06.17

  Mamy już ponad 2300 zł od naszych darczyńców. Bardzo dziękujemy za zrozumienie i wielką pomoc, płynącą od przede wszystkim rodziców naszych zawodników, sympatyków i kibiców! Mistrzostwa Europy w Macedonii coraz bliżej. My nie próżnujemy i zdobywamy kolejne medale! 12 krążków z Mistrzostw Polski w Rydzynie i powołanie kolejnej osoby do Reprezentacji Polski przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy, Małgosi Nastały. Ponadto zdobywamy złoty medal Mistrzostw Polski (Zuzia Kalbarczyk) w formule kick-light w Mysiadle! U nas dużo się dzieje, dlatego tym bardziej jesteśmy Wam wdzięczni za wszelką pomoc, wpłaty, a także promocję naszej zbiórki na FB. Na dzień dzisiejszy jesteśmy w stanie zapewnić Was, że na Mistrzostwa Europy do Macedonii wybierze się Zuzia i Paulina. W kolejności zbieramy fundusze dla Filipa i Małgosi. Ich zaangażowanie i ciężka praca na treningach zaowocowały tytułami Mistrzów Polski.

  Photo

Komentarze

 • Adam

  08.03.17
  08.03.17

  Powodzenia😀

  • Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe

   Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe - Organizator zbiórki

   10.03.17
   10.03.17

   Dziękujemy! Wierzymy, że uzbieramy potrzebną kwotę

Wpłaty - 16

 • Avatar Halina Stenka
  200
  Halina Stenka
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  50
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Przemyslaw Krause
  200
  Przemyslaw Krause
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  20
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Andrzej Gredecki
  50
  Andrzej Gredecki
 • Avatar Alina
  100
  Alina
 • Avatar Weronika
  100
  Weronika
 • Avatar Rafał Karcz
  500
  Rafał Karcz
 • Avatar Adriana Sroka
  400
  Adriana Sroka
 • Avatar Adam
  50
  Adam

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Obróć, aby zobaczyć stronę