Zbiórka Wymarzony wyjazd do Skopje - zdjęcie główne

Wymarzony wyjazd do Skopje

2 630 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób

Nasz Klub jest Stowarzyszeniem Kultury Fizycznej. Trenujemy na co dzień kickboxing w Wejherowie i w Luzinie. Nasz Klub posiada wiele sekcji wiekowych oraz zaawansowania. Zbieramy pieniądze dla naszych kickboxerów, którzy mogą pojechać na Mistrzostwa Europy do Skopje w Macedonii we wrześniu!

W naszym gronie trenują medaliści Mistrzostw Świata i Pucharu Świata. Niestety kickboxing nie należy do dyscyplin olimpijskich i wyjazdy reprezentantów Polski na wielkie turnieje międzynarodowe nie są odpowiednio finansowane. Mamy środki na wyjazd jednego zawodnika (prywatny sponsor). Jesteśmy dumni, że aż 4 zawodników aspiruje na wyjazd do Skopje, jednak niestety NIE STAĆ nas na to! Podjęcie decyzji kto ma jechać, a kto nie...jest straszliwie trudne dla zarówno trenerów, jak i samych zawodników.

Szukamy wielu możliwości wsparcia, posiadamy sponsorów, otrzymujemy dotacje z miasta i powiatu, jednak koszt wysłania jednego zawodnika na Mistrzostwa Europy do Skopje znacznie przewyższa nasze możliwości budżetowe. 

Bardzo prosimy o wsparcie! Na pomoc w wyjeździe do Macedonii czekają: Paulina Stenka (zdobywczyni Pucharu Świata kadetek) i Filip Stark (Mistrz Polski juniorów)

 Osoba, która wpłaci największą kwotę, może liczyć na markową odzież Firmy ANNA FRIDAY FASHION - dziękujemy za ten prezent Sponsorowi.

Aktualizacje


 • Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe - awatar

  Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe

  09.08.2017
  09.08.2017

  Dziękujemy!

  Drodzy darczyńcy, sympatycy i kibice. Kończymy możliwość wpłaty na konto POMAGAM.PL . Dziękujemy wszystkim za wpłaty, które przybliżyły Paulinę Stenkę do udziału w Mistrzostwach Europy w kickboxingu, które odbędą się w Skopje, w Macedonii.

  Dzięki Waszej nieocenionej pomocy i zbiórce POMAGAM.PL uzbieraliśmy kwotę ponad 2600 zł, co stanowi prawie 60% środków, o które się staraliśmy. Jeszcze raz ogromnie Wam dziękujemy.

  Wciąż czekamy na decyzję Gminy Luzino, do której złożyliśmy prośbę o wsparcie dla Pauliny. Na dziś (9 sierpnia) brakuje nam ok. 2000 zł, wliczając dodatkowe starty Pauliny. Nasza zawodniczka jest bardzo wszechstronną kickboxerką i pragnie wystartować nie tylko w pointfighting i kick-light, ale także w light contact!

  Trzymajcie proszę kciuki za naszą Drużynę w składzie: Paulina Stenka, Zuzia Kalbarczyk, Filip Stark! Będziemy walczyć o medale!

  Jeszcze raz wszystkim Darczyńcom oraz osobom, które promowały naszą zbiórkę - gorąco dziękujemy!

  Zdjęcie aktualizacji 6 904

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Adam - awatar

  Adam

  08.03.2017
  08.03.2017

  Powodzenia😀

  • Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe - awatar

   Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe - Organizator zbiórki

   10.03.2017
   10.03.2017

   Dziękujemy! Wierzymy, że uzbieramy potrzebną kwotę

2 630 zł  z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób

Wpłaty: 20

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Przemyslaw Krause - awatar
Przemyslaw Krause
200
Halina Stenka - awatar
Halina Stenka
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Przemyslaw Krause - awatar
Przemyslaw Krause
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Andrzej Gredecki - awatar
Andrzej Gredecki
50
Alina - awatar
Alina
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij