Zbiórka Sandałki dla Maciusia 💗 - zdjęcie główne

Sandałki dla Maciusia 💗

200 zł  z 170 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Arkadiusz Niszczot - awatar

Arkadiusz Niszczot

Organizator zbiórki

Witam. Nazywam się Arek i jestem ojcem Maciusia,który choruje na chorobę zwaną zespół angelmana. Choroba ta powoduje,że Macuś nie chodzi, nie mówi, nie dowidzi ma padaczkę oraz problemy z ożywieniem. Maciuś jest pod stałą opieką lekarzy specjalistów. Uczęszcza do specjalnej szkoły gdzie jest pod stałą opieką rehabilitantów. Maciuś jest pogodnym dzieckiem,ale do pełnego szczęścia trochę mu brakuje. Maciuś ma rodzeństwo brata i dwie siostrzyczki. Ja musiałem zrezygnować z pracy aby opiekować się Maciusiem. Zdrowie żony nie pozwala iść jej do pracy więc utrzymuje my się z zasiłków. Czasami nam brakuje na sprzęt rehabilitacyjny, który wiadomo nie jest tani. Część pieniążków refunduje nam fundusz ale drugą część musimy zapłacić sami. Dzisiaj potrzebujemy 170 zł.na specjalne sandałki dla Maciusia. Nakłada się je na ortezy aby Maciusiowi łatwiej uczyło się chodzić. Sandałki czekają na nas w sklepie medycznym. Dziękujemy wszystkim, którzy będą mogli nam pomóc i przyczynić się do rehabilitacji Maciusia i powolnej , żmudnej nauki chodzenia. Na pewno Maciuś będzie szczęśliwy kiedy będzie mógł sam pójść na spacer no swoich nóżkach. Dziękujemy i pozdrawiamy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
200 zł  z 170 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Arkadiusz Niszczot - awatar

Arkadiusz Niszczot

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Mariusz Doppka - awatar
Mariusz Doppka
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij