Zbiórka Sandałki dla Maciusia 💗 - zdjęcie główne

Sandałki dla Maciusia 💗

200 zł  z 170 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Arkadiusz Niszczot - awatar

Arkadiusz Niszczot

Organizator zbiórki

Witam. Nazywam się Arek i jestem ojcem Maciusia,który choruje na chorobę zwaną zespół angelmana. Choroba ta powoduje,że Macuś nie chodzi, nie mówi, nie dowidzi ma padaczkę oraz problemy z ożywieniem. Maciuś jest pod stałą opieką lekarzy specjalistów. Uczęszcza do specjalnej szkoły gdzie jest pod stałą opieką rehabilitantów. Maciuś jest pogodnym dzieckiem,ale do pełnego szczęścia trochę mu brakuje. Maciuś ma rodzeństwo brata i dwie siostrzyczki. Ja musiałem zrezygnować z pracy aby opiekować się Maciusiem. Zdrowie żony nie pozwala iść jej do pracy więc utrzymuje my się z zasiłków. Czasami nam brakuje na sprzęt rehabilitacyjny, który wiadomo nie jest tani. Część pieniążków refunduje nam fundusz ale drugą część musimy zapłacić sami. Dzisiaj potrzebujemy 170 zł.na specjalne sandałki dla Maciusia. Nakłada się je na ortezy aby Maciusiowi łatwiej uczyło się chodzić. Sandałki czekają na nas w sklepie medycznym. Dziękujemy wszystkim, którzy będą mogli nam pomóc i przyczynić się do rehabilitacji Maciusia i powolnej , żmudnej nauki chodzenia. Na pewno Maciuś będzie szczęśliwy kiedy będzie mógł sam pójść na spacer no swoich nóżkach. Dziękujemy i pozdrawiamy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
200 zł  z 170 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Arkadiusz Niszczot - awatar

Arkadiusz Niszczot

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Mariusz Doppka - awatar
Mariusz Doppka
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij