Zbiórka Ostatnia nadzieja leczenie MM - miniaturka zdjęcia

Ostatnia nadzieja leczenie MM Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Ostatnia nadzieja leczenie MM - zdjęcie główne

Ostatnia nadzieja leczenie MM

141 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karina Czajkowska - awatar

Karina Czajkowska

Organizator zbiórki

Maciuś..ma prawie 18 lat  ale dla mnie będzie zawsze małym Maciusiem ..Miał zaledwie 5 lat kiedy dostał wysokiej gorączki która trwała prawie 3 tygodnie..W tym czasie działy się straszne rzeczy..drgawki,nawet do 150 razy na dobę...nie poznawał bliskich..miał omamy słuchowe i wzrokowe...no i po kilku dniach diagnoza która zmieniła całe jego życie,nasze życie..OPRYSZCZKOWE ZAPALENIE MÓZGU To już 13 lat walki,szukania leku..pomocy..bezskutecznie :-( Maciek jest niemalże przykuty do łóżka,ataki padaczki dalej są..nawet po 10 dziennie..Choroba nie pozwala mu na samodzielność,zawsze ktoś musi być blisko by nie upadł i nie rozbił sobie głowy..bo ataki ścinają go z nóg w najmniej odpowiednim momencie.. Jesteśmy sami w czterech ścianach razem z Maćka bratem,Oskarem który od urodzenia patrzył na chorobę brata..Na dzień dzisiejszy,jedyną szansą jest próba leczenia medyczną marihuaną,niestety koszt leczenia znacznie przewyższa możliwości samotnej matki..Sama wizyta lekarska to koszt 800 zł plus transport do Warszawy na wizytę..Podróż pociągiem odpada,w przypadku ataku nie jesteśmy w stanie wysiąść na określonej stacji więc tylko auto wchodzi w grę..To wszystko kosztuje,bardzo dużo..a potrzeb niestety wiele..bo co rok dochodzi nowe schorzenie i nowy specjalista.BARDZO PROSIMY WSZYSTKIE OSOBY O WIELKIM SERCU O WSPARCIE !!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Joanna Borowczyk - awatar

    Joanna Borowczyk

    21.01.2018
    21.01.2018

    Trzymam za Was kciuki zdrówka

141 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karina Czajkowska - awatar

Karina Czajkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonim - awatar
Anonim
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Maciej Konopiński - awatar
Maciej Konopiński
10
Joanna Borowczyk - awatar
Joanna Borowczyk
50
Bożenia - awatar
Bożenia
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij