Zbiórka Urodzinowa zbiórka dla jeży - miniaturka zdjęcia

Urodzinowa zbiórka dla jeży Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Urodzinowa zbiórka dla jeży - zdjęcie główne

Urodzinowa zbiórka dla jeży

180 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Czerniak - awatar

Magdalena Czerniak

Organizator zbiórki

Hej! Wszyscy, którzy mnie znają, wiedzą, że jestem przyszłą jeżową mamą. Z racji tego, że niedługo obchodzę urodziny, serdecznie proszę, żeby zamiast prezentów, wpłacić kilka złotych na Ośrodek Rehabilitacji Jeży, pana Jerzego. Jest to przecudowny człowiek, który już od wielu lat pomaga kolczakom! Więc tak świętujmy moje ćwierćwiecze: darowizna dla jeżyków, będzie najlepszym prezentem. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
180 zł  z 300 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Czerniak - awatar

Magdalena Czerniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Nateczka i Maciek - awatar
Nateczka i Maciek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Sławek Czerniak - awatar
Sławek Czerniak
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij