Zbiórka Mafinek bez szans na domek - miniaturka zdjęcia

Mafinek bez szans na domek

Zbiórka Mafinek bez szans na domek - zdjęcie główne

Mafinek bez szans na domek

0 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Monia Kucharska - awatar

Monia Kucharska

Organizator zbiórki

Filmik Mafinka:
https://www.youtube.com/watch?v=0gGqJbdYszE&feature=youtu.be
Mafin został znaleziony w okolicach Warszawy w tragicznym stanie, ogromnie wychudzony, nie był w stanie poruszać się o własnych siłach, miał kilkadziesiąt kleszczy. Nie mogliśmy go zostawić bez pomocy. Okazało się, że Mafin ma czipa i to zarejestrowanego... wierzyliśmy, że właściciel go szuka i wszystko dobrze się skończy. Niestety właścicielka wyjechała za granicę, a psa oddała w "dobre ręce", zupełnie nie wiadomo gdzie. Mimo iż ludzie wielokrotnie zawiedli Mafina, on bardzo ich kocha i nadal im ufa. Jest wesołym, pogodnym psiakiem, ogromnie wpatrzonym w człowieka.Bardzo prosimy o wpłaty i deklaracje na hotel dla tego cudownego psa. Sami nie damy rady, mamy wiele psów w hotelach na utrzymaniu.

Mafin dzięki opiece w hoteliku, został podkarmiony i nieco wyciszony. Dlatego psa o niesamowitych, tak rzadko spotykanych żółtych oczach, potrzebujemy silnej osoby, która poświeci mu czas i zapanuje nad jego radością i podnieceniem. Mafin mimo swoich ogromnych rozmiarów naprawdę uwielbia dzieci i jestem pewna, że z przyjemnością będzie woził je zimą na sankach. 

Jeśli nie możesz adoptować Mafina, a chcesz pomóc, możesz pomóc nam pokryć koszty jego utrzymania w hoteliku.

1 dzień=14 zł

Psiak w okolicach Warszawy, pomagamy z transportem.

Kontakt w sprawie adopcji: 666 084 424


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Monia Kucharska - awatar

Monia Kucharska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij