Zbiórka Rehabilitacja dla Mai - miniaturka zdjęcia

Rehabilitacja dla Mai

Zbiórka Rehabilitacja dla Mai - zdjęcie główne

Rehabilitacja dla Mai

0 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Anna Czereśniak Daniel Adasiak - awatar

Anna Czereśniak Daniel Adasiak

Organizator zbiórki


Maja ma 6 lat i choruje na Dziecięce Porażenie Mózgowe. Jest dziewczynką śmiałą, otwartą,

pogodną, zainteresowaną otoczeniem i ludzmi. Jest chętna do nauki i zabawy.

Potrzebuje jednak pomocy w procesie leczenia i rehabilitacji, a także edukacji ze względu na swoją chorobę. Maja urodziła się jako wcześniak w 30 tyg ciąży i ważyła 1830 g.

Była taka malutka. Jednak nic nie wskazywało na jakąkolwiek chorobę. Po kilku miesiącach zauważyliśmy, że Maja rozwija się bardzo powoli. Skonsultowaliśmy to z neurologiem dziecięcym w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. To tam stwierdzono Porażenie Mózgowe. Od tej chwili zaczęła się walka o sprawność córki, czyli ciągła rehabilitacja, która trwa do dnia dzisiejszego. W chwili obecnej Maja siedzi samodzielnie , porusza się przy pomocy balkonika. Są to efekty ciężkiej i intensywnej rehabilitacji. Niestety nie jest jeszcze w stanie samodzielnie chodzić. Uczęszczamy również do logopedy, psychologa oraz jezdzimy na turnusy rehabilitacyjne, które nie są tanie. Naszym, rodziców Mai największym pragnieniem jest móc uzyskać możliwość samodzielnego poruszania się i w przyszłości samodzielnego funkcjonowania Mai w społeczeństwie. Niestety koszty specjalistycznej rehabilitacji przekracza Nasze możliwości finansowe, ponieważ pracuje  tylko jedno z Nas (Maja wymaga opieki osoby drugiej). Dlatego bardzo gorąco prosimy o wsparcie finansowe dla Mai..                               Środki będą przekazane na codzienną rehabilitację Mai w miejscu zamieszkania..                      

Z góry dziękujemy za jakąkolwiek wpłatę nawet najskromniejszą...

                                                                                                               Rodzice Mai Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Anna Czereśniak Daniel Adasiak - awatar

Anna Czereśniak Daniel Adasiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij