Zbiórka Rehabilitacja dla Mai - zdjęcie główne

Rehabilitacja dla Mai

0 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Czereśniak Daniel Adasiak - awatar

Anna Czereśniak Daniel Adasiak

Organizator zbiórki


Maja ma 6 lat i choruje na Dziecięce Porażenie Mózgowe. Jest dziewczynką śmiałą, otwartą,

pogodną, zainteresowaną otoczeniem i ludzmi. Jest chętna do nauki i zabawy.

Potrzebuje jednak pomocy w procesie leczenia i rehabilitacji, a także edukacji ze względu na swoją chorobę. Maja urodziła się jako wcześniak w 30 tyg ciąży i ważyła 1830 g.

Była taka malutka. Jednak nic nie wskazywało na jakąkolwiek chorobę. Po kilku miesiącach zauważyliśmy, że Maja rozwija się bardzo powoli. Skonsultowaliśmy to z neurologiem dziecięcym w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. To tam stwierdzono Porażenie Mózgowe. Od tej chwili zaczęła się walka o sprawność córki, czyli ciągła rehabilitacja, która trwa do dnia dzisiejszego. W chwili obecnej Maja siedzi samodzielnie , porusza się przy pomocy balkonika. Są to efekty ciężkiej i intensywnej rehabilitacji. Niestety nie jest jeszcze w stanie samodzielnie chodzić. Uczęszczamy również do logopedy, psychologa oraz jezdzimy na turnusy rehabilitacyjne, które nie są tanie. Naszym, rodziców Mai największym pragnieniem jest móc uzyskać możliwość samodzielnego poruszania się i w przyszłości samodzielnego funkcjonowania Mai w społeczeństwie. Niestety koszty specjalistycznej rehabilitacji przekracza Nasze możliwości finansowe, ponieważ pracuje  tylko jedno z Nas (Maja wymaga opieki osoby drugiej). Dlatego bardzo gorąco prosimy o wsparcie finansowe dla Mai..                               Środki będą przekazane na codzienną rehabilitację Mai w miejscu zamieszkania..                      

Z góry dziękujemy za jakąkolwiek wpłatę nawet najskromniejszą...

                                                                                                               Rodzice Mai Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Czereśniak Daniel Adasiak - awatar

Anna Czereśniak Daniel Adasiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij