Zbiórka Niestety Nowe życie - zdjęcie główne

Niestety Nowe życie

5 621 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 130 osób
Karol Gizak - awatar

Karol Gizak

Organizator zbiórki

Cześć wszystkim, nazywamy się Asia i Karol.

Chcemy pomóc małej Mai (8l.) (dziewczynka ze zdjęcia). Historia, którą opiszemy jest pełna smutku, jest na tyle aktualna, że cały czas wydaje się nieprawdopodobna, mamy jeszcze wrażenie, że nie jest to historia, a zły sen z którego się obudzimy i spotkamy się z uśmiechniętą Mają i jej mamą Natalią. Niesety zwykłe życie zaburzyła tragedia, Natalia (24l.) - mama Mai (sama wychowywała córkę) zmarła w wyniku powikłania zapalenia płuc, którym była sepsa 10 maja 2019r.

Dziewczynka pozostaje pod opieką babci, chcemy im pomóc zorganizować sobie nowe stabilne życie, którego dziecko potrzebuje. Zebraną kwotę chcemy przeznaczyć na organizację przeprowadzki i podstawowe wyposażenie nowego domu. Inspiracją do takiego działania jest fakt, że serce się kraje widząc i wiedząc, że obie muszą codziennie wracać do domu w którym prowadziły życie z mamą Mai, gdzie wszystko im ją przypomina i nie pozwala ukoić smutku pozostałego po tej stracie.

Niewielkie oszczędności babcia dziewczynki była zmuszona przeznaczyć na doraźne potrzeby oraz organizację pochówku. Tą symboliczą kwotę uzupełnioną o pomoc najbliższej rodziny mamy zamiar spożytkować na wynajęcie jakiegoś większego samochodu do przewozu rzeczy, a także na uzupełnienie naistotniejszych braków jak chociażby przedmioty pokroju używanej: pralki czy lodówki itp. Na pewno nie bez znaczenia będzie także otoczenie dziewczynki wsparciem psychologicznym, żeby mogła ze specjalistą przepracować te wydarzenia.

Nie moglibyśmy zgodzić się na zaakceptowanie faktu, że ktoś mógł wspomóc w tej sytuacji sobie samemu odejmując od ust, natomiast jeżeli ktoś ma materialną możliwość wsparcia chociaż drobną kwotą będziemy wszyscy niezmiernie wdzięczni za pomoc w budowie przyszłości tej małej dziewczynki.

My - Asia i Karol jesteśmy ciocią i wujkiem Mai. Jako sposób weryfkacji świadectwa, które tu przedstawiamy możemy jedynie załączyć link do strony nekrologu/ klepsydry związanego ze śmiercią i pogrzebem mamy Mai - Natalii: http://www.slupca.pl/informacje/pozegnalismy/natalia-muszynska/

Dziękujemy Wszystkim.

Aktualizacje


 • Karol Gizak - awatar

  Karol Gizak

  30.06.2019
  30.06.2019

  Cześć,
  bardzo dziękujemy za pomoc, która przerosła nasze oczekiwania.
  W dniu dziejszym zakańczamy zbiórkę informując o skutecznie przeprowadzonej przeprowadzce dziewczyn. Na chwilę obecną urządzają się w nowym mieszkaniu, gdy będzie możliwość zrobienia zdjęć i pochwalenia się tym co dzięki Wam wszystkim udało się zrobić, dodamy jeszcze jeden wpis. Mamy nadzięję że nastapi to za około tydzień.

Komentarze


 • Agnieszka D - awatar

  Agnieszka D

  01.06.2019
  01.06.2019

  Życzę wszystkiego co najlepsze dla dziewczynki i jej babci!Niech Bòg ma Je w swojej opiece!

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  23.05.2019
  23.05.2019

  „Jeżeli Bóg z nami, któż przeciwko nam?” List do Rzymian 8,31-32

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.05.2019
  22.05.2019

  Dużo zdrówka dla małej 😘

 • Uba Rodzinka - awatar

  Uba Rodzinka

  15.05.2019
  15.05.2019

  Jak coś Karolu, to daj znać jak możemy pomoc.

  • Karol Gizak - awatar

   Karol Gizak - Organizator zbiórki

   15.05.2019
   15.05.2019

   Dobrze, dziękujemy całej Uba rodzince.

5 621 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 130 osób
Karol Gizak - awatar

Karol Gizak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 130

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magda Lena - awatar
Magda Lena
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Adrianna - awatar
Adrianna
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Karolina - awatar
Karolina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
OSio - awatar
OSio
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij