Zbiórka Wózek dla Mai - zdjęcie główne

Wózek dla Mai

14 510 zł  z 14 000 zł (Cel)
Wpłaciły 224 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Kamela - awatar

Agnieszka Kamela

Organizator zbiórki

Kochani potrzebny jest pilnie specjalistyczny wózek dla podopiecznej Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Suliszewie.

Maja jest 15 letnią dziewczynką, która mieszka w Witoszynie koło Choszczna. Dziewczynka cierpi na wrodzoną wadę ośrodkowego układu nerwowego (holoprosencepkalia), była operowana z powodu przepukliny oponowo-rdzeniowej,ponadto ma dysplazję stawu biodrowego. Majeczka nie chodzi, nie mówi, jest pampersowana i żywiona dojelitowo. Każdy jej dzień to walka o życie, łatwo u niej o złamanie kości, a zwykła infekcja grozi śmiercią. Poza tym jest dziewczynką bardzo radosną i uśmiechniętą.

Dziewczynką zajmuje się wyłącznie jej babcia p. Marzena. Warunki mieszkaniowe, w której przyszło żyć dziewczynce są także bardzo trudne. Największym problemem dla babci Mai jest brak specjalistycznego wózka, którym babcia mogłaby ją wywozić na spacery. Maja kiedy z wiekiem urosła, stała się cięższa, a pogarszająca się skolioza kręgosłupa i dysplazja stawu biodrowego uniemożliwia jej poruszanie się na standardowym wózku inwalidzkim. Obecnie Maja jest noszona na rękach przez babcię, która nie ma już na to swoich sił.  Koszt takiego nowego, nie typowego sprzętu wynosi 14 tyś. złotych. Pani Marzena czuje bezradność w swojej sytuacji życiowej, ale się nie poddaje, bo znaleźli się ludzie w jej otoczeniu, którzy chcą im pomóc.

 Majeczka od niedawna jest uczestniczką Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Suliszewie. Za zgodą pani Marzeny my pracownicy szkoły pragniemy jej i Majeczce pomóc, aby choć w małym stopniu ulżyć codziennemu ciężarowi życia i choroby wnuczki. Pani Marzena będzie wdzięczna za każdą okazaną pomoc i życzliwość. Sama już nie ma siły poszukiwać pomocy i zrozumienia.

Prosimy ludzi dobrego SERCA o najmniejsze wsparcie, aby jak najszybciej móc zamówić specjalistyczny wózek, aby dziewczynka powitała wiosnę nie tylko patrząc w okno, ale by mogła wyjść i posłuchać śpiewu ptaków.

Wpłat można dokonać także na subkonto Mai Kordalewskiej o numerze 36344 w Fundacji Dzieciom "Zdążyć z pomocą" , gdzie można pobrać wszelkie potrzebne dane do przelewu.

Można także przekazać na rzecz Mai 1% podatku: KRS 0000037904, cel szczegółowy 36344 Kordalewska Maja

Wszystkim dziękujemy z góry za każdy gest życzliwości i zrozumienia. O ile to możliwe  prosimy serdecznie o udostępnianie na portalach społecznościowych naszej zbiórki.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Paula - awatar

  Paula

  17.01.2020
  17.01.2020

  Wszelkiego dobra dla Was

 • Arek Ferenti - awatar

  Arek Ferenti

  14.01.2020
  14.01.2020

  Bóg jest dobry cały czas ☝️🕊️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.12.2019
  14.12.2019

  ❤️

 • Małgorzata Bednarek - awatar

  Małgorzata Bednarek

  09.12.2019
  09.12.2019

  Naszą podopieczne z Suliszewa

14 510 zł  z 14 000 zł (Cel)
Wpłaciły 224 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Kamela - awatar

Agnieszka Kamela

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 224

OIPiP Elbląg - awatar
OIPiP Elbląg
50
Anna Gryniewicz - awatar
Anna Gryniewicz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Joanna - awatar
Joanna
50
NIPiP - awatar
NIPiP
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
731

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij