Zbiórka Najszybszy Polak Major Sala - miniaturka zdjęcia

Najszybszy Polak Major Sala

Zbiórka Najszybszy Polak Major Sala - zdjęcie główne

Najszybszy Polak Major Sala

2 980 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób
Wpłać teraz
 
Mateusz Sala - awatar

Mateusz Sala

Organizator zbiórki

Projekt Major Sala to moje wyzwanie ukończenia prestiżowego cyklu 6 największych maratonów świata w ramach World Marathon Majors z wynikiem, jakiego nie ustanowił jeszcze żaden Polak.

Nazywam się Mateusz Sala, a moją pasją jest bieganie. Jeszcze kilka lat temu wyglądałem tak, jak na zdjęciu poniżej po lewej stronie, jednak dzięki ogromnej pracy, samozaparciu i wielu godzinom morderczych treningów aktualnie jestem jednym z najlepszych w Polsce biegaczy amatorów. 

Przede mną duże wyzwanie - postanowiłem ukończyć 6 największych maratonów na świecie z wynikiem jakiego nie ustanowił jeszcze żaden Polak.

Z wykształcenia jestem informatykiem, a aktualnie pracuję w firmie Tymex, zajmującej się sprzedażą stolarki otworowej. Jestem ojcem dwójki dzieci – 18-letniej Kai i 6-letniego Antoniego.

Swoją przygodę z bieganiem zacząłem w 2014 roku w wieku 32 lat. Już rok później zostałem, razem ze swoim Synkiem, Mistrzem Polski w Półmaratonie
z Wózkiem ustanawiając, niepobity do dzisiaj, rekord  Polski w tej dyscyplinie z czasem 1:12:19. W 2016 roku ustanowiliśmy kolejny rekord Polski – tym razem na dystansie maratonu 42,2 km. Czas 2:40:41 do tej pory jest jednym z najlepszych wyników na świecie.

W 2018 roku, już samodzielnie, ukończyłem prestiżowy maraton w Dębnie oraz maraton w Toruniu, mijając linię mety jako pierwszy Polak.

Udział w cyklu World Marathon Majors to dla mnie duże wyzwanie finansowe, mimo, że na ukończenie całego cyklu potrzeba około 2 lat. Koszt udziału w całym projekcie World Marathon Majors wynosi ok. 30.000 zł . Start w każdych zawodach to kwota od 4000 do 7000 zł. - największy wydatek to biegi w USA i Tokio, mniej kosztowne są zawody w Europie. Aby móc możliwie najlepiej przygotować się do każdych zawodów potrzebna jest opieka zarówno trenerska, jak i medyczna – a to kolejne koszty ok. 500 zł miesięcznie.

Z tego też powodu zwracam się z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe projektu World Marathon Majors.

W zamian za wsparcie oferuję:

- 100 zł – zdjęcie z dedykacją;

- 200 zł – zdjęcie z dedykacją oraz magnes na lodówkę z jednego z maratonów;

- 300 zł – indywidualny trening biegowy w Kielcach lub najbliższej okolicy dopasowany do Twoich potrzeb + zdjęcie z dedykacją oraz magnes na lodówkę z jednego z maratonów;

- 500 zł – trening indywidualny j.w. i pomoc w przygotowaniu dwutygodniowego planu treningowego;

- 1000 zł – logo na koszulce, w której będę występował podczas maratonu, oznaczenie w Social Mediach (Facebook, Instagram);

- 5000 zł – tytuł głównego sponsora, logo na koszulce w centralnym miejscu, oznaczenie w Social Mediach (Facebook, Instagram).

Będę wdzięczny za każdą kwotę wsparcia, ponieważ każda "złotówka" przybliża mnie do osiągnięcia celu.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Mateusz Sala - awatar

  Mateusz Sala

  11.02.20
  11.02.20

  Wielkimi krokami zbliża się mój drugi start z cyklu World Marathon Majors. Już 20 kwietnia stanę na linii startu najbardziej prestiżowego... z najdłuższą historią... na najtrudniejszej trasie i przy nieprzewidywalnej pogodzie - 1️⃣2️⃣4️⃣ Boston Marathon będzie moim kolejnym wyzwaniem z serii World Marathon Majors!

  Zdjęcie aktualności 44 351

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.05.19
  22.05.19

  Powodzenia Mateusz :)))

  • Mateusz Sala - awatar

   Mateusz Sala - Organizator zbiórki

   23.05.19
   23.05.19

   Bardzo dziękuję ;)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.04.19
  30.04.19

  Powodzenia Mateusz! pozdrawiam

  • Mateusz Sala - awatar

   Mateusz Sala - Organizator zbiórki

   30.04.19
   30.04.19

   Bardzo dziękuję - pamiętaj, że czeka na Ciebie trening ze mną (oczywiście, to ja się dopasowuję do Twoich oczekiwań i możliwości - jeśli tylko dam radę) :D i dodatkowo magnesy z dwóch miast ;)

2 980 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób
Wpłać teraz
 
Mateusz Sala - awatar

Mateusz Sala

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 51

Paulina Pięta - awatar
Paulina Pięta
50
Sylwo - awatar
Sylwo
20
Kamil M. - awatar
Kamil M.
20
Darek - awatar
Darek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Wiesława Mokosa - awatar
Wiesława Mokosa
100
Wiesława Mokosa - awatar
Wiesława Mokosa
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij