Zbiórka Make Art Not War. dla Ukrainy - miniaturka zdjęcia

Make Art Not War. dla Ukrainy Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Make Art Not War. dla Ukrainy - zdjęcie główne

Make Art Not War. dla Ukrainy

42 767 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 510 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Lina Shvets - awatar

Lina Shvets

Organizator zbiórki

Kochani! My, rękodzielnicy, scraperki i twórcy pragniemy pomóc naszym sąsiadom z Ukrainy. Wśród nas jest wiele utalentowanych osób z różnych stron świata i spotykamy się razem na przeróżnych warsztatach. Jest z nami m.in.Lina Shvets u której rozkwitamy artystycznie, tak jak jej piękne kwiaty z foamiranu. Dlatego chcemy pomóc Linie, jej rodzinie, przyjaciołom, znajomym i najbardziej potrzebującym. Zorganizowaliśmy licytacje naszych prac na FB grupiehttps://www.facebook.com/groups/makeartnotwar.razemdlaukrainy1/?ref=shareDochód ze zbiórki zostanie przekazany bezpośrednio na rzecz bliskich Liny Shvets.Dziękujemy za wsparcie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Lina Shvets - awatar

  Lina Shvets

  06.03.2022
  06.03.2022

  Kochani! My, rękodzielnicy, scraperki i twórcy pragniemy pomóc naszym sąsiadom z Ukrainy. Wśród nas jest wiele utalentowanych osób z różnych stron świata i spotykamy się razem na przeróżnych warsztatach. , tak jak kwiaty z foamiranu. Dlatego chcemy pomóc najbardziej potrzebującym. Zorganizowaliśmy licytacje naszych prac na FB grupie👇👇👇 https://www.facebook.com/groups/makeartnotwar.razemdlaukrainy1/?ref=share Dochód ze zbiórki zostanie przekazany bezpośrednio dla osób potrzebujące dopomogę Dziękujemy za wsparcie.

  Zdjęcie aktualizacji 89 616

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.09.2022
  19.09.2022

  Lobelia Craft licytacja Dalie kurs

 • Agnieszka Wronka - awatar

  Agnieszka Wronka

  05.09.2022
  05.09.2022

  Róże

 • Paulina Biniek - awatar

  Paulina Biniek

  19.08.2022
  19.08.2022

  Paulina Biniek, Opaska - wianuszek dla dziewczynki

 • Agnieszka Wronka - awatar

  Agnieszka Wronka

  09.08.2022
  09.08.2022

  Licytacja

 • Monika -zestaw 3 kubków "kwiaty polne" - awatar

  Monika -zestaw 3 kubków "kwiaty polne"

  03.08.2022
  03.08.2022

  Monika- zestaw 3 kubków

42 767 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 510 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Lina Shvets - awatar

Lina Shvets

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 510

Ola Bro-Bo - awatar
Ola Bro-Bo
160
Katarzyna Stobnicka, bluzka - awatar
Katarzyna Stobnicka, bluzka
80
Agnieszka Śrubka sukienka - awatar
Agnieszka Śrubka sukienka
260
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
80
Paulina R - awatar
Paulina R
130
Karolina - awatar
Karolina
170
Kasia kam stryczek - awatar
Kasia kam stryczek
130
Гетат Тома - awatar
Гетат Тома
70
Agnieszka - awatar
Agnieszka
30
Ola Bro-Bo - awatar
Ola Bro-Bo
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij