Malutka kotka Malaga z FIP

5 660 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 169 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Rybak - awatar

Małgorzata Rybak

Organizator zbiórki

Malutka kotka, Malaga, którą mam już 2 miesiące jest chora. Jak ją dostałem była niemrawa. Miała robione różne testy i przez długi czas nie było wiadomo co jej jest. Niestety okazało się że ma suchego FIP'a neurologicznego, bardzo trudnego do zdiagnozowania. Maladze trudno się poruszać, powłóczy tylnymi łapkami, traci równowagę, je coraz mniej i ostatnio dostała niewielkich drgawek. Miała pobrany płyn mózgowo-rdzeniowy do badania. Wyniki będą w przyszłym tygodniu, ale neurolog nie rokuje dobrze. Niestety nie mam pieniędzy na lek, który jest bardzo drogi, ale daje nadzieję na wyleczenie. Lek to GS-44 i jest wielka nadzieja że z tego wyjdzie. Niestety mamy tylko trochę tego leku, a kotka potrzebuje na 84 dni. Dlatego was proszę o pomoc. Jesteście jej jedyną deską ratunku!!!

Malaga mimo iż od samego początku chorowała i było z nią źle, to jej stan zaczął się poprawiać i myśleliśmy że wszystko będzie dobrze, apetyt jej dopisywał, była aktywna, brykała, bawiła się, nie spała zbyt dużo. Teraz wszystko legło w gruzach.

Wszystko zależy od Was, dobrzy ludzie!!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.12.20
  11.12.20

  Życzę wytrwałości i powrotu do zdrowia, trzymam kciuki.

 • Mateusz - awatar

  Mateusz

  11.12.20
  11.12.20

  Powodzenia! I trzymamy kciuki.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.12.20
  07.12.20

  Powodzenia dziewczyny! Trzymam kciuki💞

 • Anna Konaszewska - awatar

  Anna Konaszewska

  21.10.20
  21.10.20

  Bo w drobnych kwotach siła powodzenia

 • Monika - awatar

  Monika

  20.10.20
  20.10.20

  Powodzenia , tez jesteśmy w trakcie leczenia Fipa

5 660 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 169 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Małgorzata Rybak - awatar

Małgorzata Rybak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 169

Monika - awatar
Monika
8
Julia Piekarska - awatar
Julia Piekarska
20
Zdrowia dla kotków - awatar
Zdrowia dla kotków
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Rafał - awatar
Rafał
9
Kasia - awatar
Kasia
20
Smith - awatar
Smith
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
11

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij