Zbiórka Rehabilitacja dla Małgorzaty - miniaturka zdjęcia

Rehabilitacja dla Małgorzaty Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Rehabilitacja dla Małgorzaty - zdjęcie główne

Rehabilitacja dla Małgorzaty

40 247 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 333 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Jaz - awatar

Magdalena Jaz

Organizator zbiórki

Zbiórka dotyczy mojej mamy, Małgorzaty, która od 20 lat zmaga się z okropną chorobą jaką jest stwardnienie rozsiane - chorobą nieuleczalną i nieprzewidywalną. Przez ostatnie kilka lat starała się z nią walczyć, spowolnić, biorąc udział w programie badawczym w leczeniu SM. Został on zakończony w lipcu ubiegłego roku i szybko doszło do pogorszenia stanu zdrowia. Postępująca choroba wykluczyła ją z możliwości cieszenia się życiem, które tak kocha.  Niestety obecnie porusza się tylko z pomocą innych na wózku inwalidzkim, cierpi na niedowład czterokończynowy spastyczny - nie porusza nogami i prawą ręką. Wymaga całodobowej opieki  i pomocy przy najprostszych czynnościach. Organizm nie reaguje na leczenie farmakologiczne, jedyną nadzieją jest intensywna i długotrwała rehabilitacja, która, z całą pewnością, pozwoli się usamodzielnić, powrócić do aktywnego życia, a być może nawet pozwoli wyjść samodzielnie na ulubiony niegdyś spacer.Leżenie nieruchomo w łóżku jest teraz zabójcze, potrzeba specjalistycznego programu rehabilitacji i licznych intensywnych turnusów rehabilitacyjnych i taki jest cel zbiórki!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Magdalena Jaz - awatar

  Magdalena Jaz

  13.03.2021
  13.03.2021

  Jeśli ktoś z Was nie zdecydował jeszcze na jaki cel oddać swój 1% podatku proszę o oddanie go na moją mamę. Mama podlega pod Fundację Dobro Powraca, wspierającą chorych na stwardnienie rozsiane. Aby przekazać 1%, należy podać w formularzu PIT nr KRS Fundacji - 0000338878, Cel szczegółowy: Małgorzata Hupental. Z góry bardzo wszystkim dziękuję oraz jeśli to możliwe proszę o udostępnianie.
  A my walczymy dalej!

Komentarze


 • Artur G - awatar

  Artur G

  26.08.2020
  26.08.2020

  Zdrówka dla mamy! <3

 • Joanna Dembska Staniurska - awatar

  Joanna Dembska Staniurska

  27.07.2020
  27.07.2020

  Dużo zdrówka dla mamy

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.07.2020
  25.07.2020

  ❤ 🙏

 • Krzysztof Drobniuch - awatar

  Krzysztof Drobniuch

  11.05.2020
  11.05.2020

  Będzie dobrze, proszę być dobrej myśli.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.04.2020
  16.04.2020

  Pozdrawiam i trzymam kciuki! Dużo zdrowia!

40 247 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 333 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Jaz - awatar

Magdalena Jaz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 333

giena - awatar
giena
200
staszek - awatar
staszek
200
giena - awatar
giena
200
stanislaw - awatar
stanislaw
200
staszek - awatar
staszek
200
giena - awatar
giena
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
stanislaw - awatar
stanislaw
200
giena - awatar
giena
200
StKo - awatar
StKo
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij