Zbiórka Ciepła zupa dla bezdomnych - zdjęcie główne

Ciepła zupa dla bezdomnych

30 zł  z 4 200 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Malgorzata Jaworska - awatar

Malgorzata Jaworska

Organizator zbiórki

Potrzebuję Twojej pomocy:)Nazywam się Małgorzata Jaworska. Podjęłam się pewnego zadania,które mogę wykonać tylko z grupą Przyjaciół i Ludzi Dobrego Serca.Proszę pomóż mi:)

Ciepła zupa dla bezdomnych to akcja prowadzona przez gruzińskich wolontariuszy i finansowana przez Fundację Pro Spe. Misją Fundacji Pro Spe jest pomoc dzieciom,ubogim i niepełnosprawnym w Gruzji. Wolontariusze sami gotują zupę i rozdają ją najuboższym oraz bezdomnym na dworcu w Tbilisi. Akcja trwa od października do marca. To czas kiedy jest najchłodniej i ciepły posiłek nie tylko ogrzewa zziębnięte ciała ubogich, ale również napełnia ciepłem ich serca, wiedząc, że jest Ktoś, kto się o nich troszczy i komu ich los nie jest obojętny.

Św. Brat Albert mawiał :,, Bądź dobry jak chleb…,który dla wszystkich leży na stole, z którego każdy może kęs dla siebie ukroić i nasycić się jeśli jest głodny.”

Zapraszam Cię do tego stołu. Bądź Gospodarzem...

Jeżeli los drugiego człowieka nie jest Ci obojętny, to proszę podziel się chlebem, który Ty masz, a zobaczysz jak wiele dobra będzie wokół Ciebie i jaka radość Cię napełni. Często narzekamy i nie doceniamy tego co mamy. Uczmy się od tych ubogich cieszyć się z kromki chleba i miski zupy.

Koszt całego przedsięwzięcia to 4200 zł. Abyśmy mogli rozpocząć akcję, musimy zebrać potrzebną kwotę jak najszybciej.

Nie odwracaj się ! Dołącz do mnie! Nie mów:,,inni pomogą, ja nie muszę...,nie mam zbyt dużo pieniędzy...,nie teraz...,może kiedyś...

Czy możemy mieć pewność, że to ,,kiedyś" nastąpi ?

Ps. To dzięki Tobie ktoś w dalekiej Gruzji uśmiechnie się ze łzami w oczach pełnych wdzięczności, szepcząc ,,madloba” co znaczy ,,dziękuję”.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
30 zł  z 4 200 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Malgorzata Jaworska - awatar

Malgorzata Jaworska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Davit Teliev - awatar
Davit Teliev
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij