Zbiórka Transplantacja serca leczenie. - miniaturka zdjęcia

Transplantacja serca leczenie. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Transplantacja serca leczenie. - zdjęcie główne

Transplantacja serca leczenie.

20 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Małgorzata Pytel - awatar

Małgorzata Pytel

Organizator zbiórki

Nazywam się Asia, występuję z apelem o pomoc dla mojej siostry Małgorzaty, której przyszło zmierzyć się z bardzo złośliwym rakiem piersi G3 oraz wadą serca.

Oto jej historia:

Małgorzata ma 33 lata. Jest żoną i mamą. Do niedawna wiodła normalne życie. Praca, obowiązki domowe oraz opieka nad córeczkami (Lenka - 6 lat, Pola, 2 latka). 

W 2016 roku niedługo po narodzinach drugiej córeczki, u Małgorzaty zdiagnozowano chorobę serca - częstoskurcz komorowy. Choroba na codzień objawia się palpitacjami, napadami paniki, omdleniami .. Każdy atak powoduje nieodwracalne szkody ... Małgorzacie do tej pory zaproponowano leczenie lekami, które niestety nie przynosiły efektów, a dawały mnóstwo skutków ubocznych. Po wielu miesiącach kosztownych badań Małgorzacie udało zakwalifikować sie na operację. Ablacja serca miała być dla Małgorzaty wybawieniem. Niestety ... W między czasie podczas rezonansu magnetycznego klatki piersiowej u Małgorzaty wykryto 2 cm guza. Po dodatkowych badaniach okazało się, że guz jest bardzo złośliwy. Diagnoza rak piersi G3. Małgosia jest obecnie po 2 operacjach usunięcia nowotworu. Pierwsza okazała się niewystarczająca.. Usunięto również część węzłów chłonnych. Małgorzata dzielnie stawia czoło przeciwnościom losu, ale jest stan zdrowia znacznie się pogarsza. Operacja serca, która miała odbyć się już niedługo, została odsunięta na dalszy plan. Obecnie Małgorzata poddawana jest chemioterapii, która dodatkowo mocno wyczerpuje jej organizm, a przede wszystkim i tak już chore i zmęczone serce... 

Mąż Małgorzaty musiał zrezygnować z pracy aby zająć się chorą żoną i opieką nad dziećmi. Dlatego zwracam się z prośbą do Pańtwa, wszystkich dobrych ludzi, którzy są wstanie wspomóc moją siostrę... Małgorzata wymaga rehabilitacji, specjalnych suplementów, zastrzyków, które nie są refundowane, a dzięki którym będzie mogła szybciej odzyskać siły. 

W lutym 2018 Małgorzata otrzymała informację, że należy jak najszybciej zrobić dodatkowe badania. Koszt jednego z nich to ok 250 tysięcy złotych. Tak zwany PET skan, w Centrum Onkologii w Poznaniu, pomoże wykluczyć czy nastąpiły przerzuty raka piersi do innych organów, mózgu, płuc i wątroby. Małgorzata od początku dawała sygnały lekarzom, że dzieje się coś dodatkowo niedobrego, ale otrzymała jedynie skierowanie na badanie krwi. 

Jest również inne światełko w tunelu, którego Małgorzata mocno się trzyma. Klinika Harley Street w Londynie, jest w stanie przeprowadzić operację serca zaraz po zakończeniu przez Małgorzate chemioterapii, czyli już w czerwcu! Niestety koszt zabiegu, specjalnych leków, które muszą zostać podane Małgosi, aby wzmocnić jej organizm, jak i podróży znacznie przekracza zdolności finansowe Małgorzaty oraz naszej rodziny, która całym sercem zaangażowała się w zbiórkę funduszy na leczenie mojej siostry. 

Małgorzata nigdy się nad sobą nie rozczulała, wie, że musi walczyć, ma dla kogo. Kiedy patrzy na swoje córeczki ma tylko jedno marzenie, zdążyć posłać najmłodszą Polę do szkoły ...

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Małgorzata Pytel - awatar

    Małgorzata Pytel

    04.11.2019
    04.11.2019

    Proszę o udostępnianie w imieniu chorej siostry. Pozdrawiam

20 zł  z 250 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Małgorzata Pytel - awatar

Małgorzata Pytel

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij