Zbiórka Mundurki dla Małych Strażaków - miniaturka zdjęcia

Mundurki dla Małych Strażaków Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Mundurki dla Małych Strażaków - zdjęcie główne

Mundurki dla Małych Strażaków

621 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Nasza historia.

Dziecięca Drużyna Pożarnicza przy OSP Suchorzów, zwana przez wszystkich Mali Strażacy z Suchorzowa powstałą w 2017 roku. Od pięciu lat skupiamy wokół OSP Suchorzów dzieci w wieku 3-10 lat w ramach Dziecięcej Drużyny Pożarniczej. Niestety ograniczone środki finansowe nie pozwalają nam rozwinąć skrzydeł, ale dzięki staraniom Zarządu udaje nam się utrzymać drużynę. Środki pozyskujemy głównie z darowizn oraz dystrybucji kalendarzy, jak również z różnych programów i fundacji, m. in. Fundacja Orange, Fundacja PGE Pomagam, Fundacji Fundusz Lokalny SMK oraz ze środków funduszu Działaj Lokalnie. W ramach projektu organizujemy spotkania, ćwiczenia, gry i zabawy dla najmłodszych, którzy marzą o tym, by w przyszłości zostać strażakami. 

Kilka złotych od kilkudziesięciu osób wystarczy, aby spełniać marzenia Małych Strażaków. Otwórz swoje serce i wpłać ile możesz. 

W imieniu dzieciaków z góry dziękuję :)

P.S.

Wejdź i sprawdź naszą galerię https://photos.app.goo.gl/tI780iUiFhcwdXBV2
oraz stronę na Fb https://www.facebook.com/MaliStrazacySuchorzow

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • OSP Suchorzów - awatar

  OSP Suchorzów

  09.11.2017
  09.11.2017

  Mamy już kilka mundurków, ale to wciąż za mało. Chętnych do zostania Małymi Strażakami jest ponad 35 dzieciaków! Pomożesz spełnić ich marzenia? Wpłać dowolną kwotę - każda złotówka jest ważna!

  Zdjęcie aktualizacji 9 299

Komentarze


 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  14.10.2018
  14.10.2018

  Pozdrawiam przyszłych strażaków :) „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

621 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 13

Iwona Surowiec - awatar
Iwona Surowiec
50
www.idzpodprad.pl - awatar
www.idzpodprad.pl
1
Lesław Chwałek - awatar
Lesław Chwałek
250
Agata Róg - awatar
Agata Róg
10
Kamila Łukasik - awatar
Kamila Łukasik
10
Tomasz Michno - awatar
Tomasz Michno
30
Agnieszka Dworak - awatar
Agnieszka Dworak
50
Kasia Młyniec - awatar
Kasia Młyniec
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij