Zbiórka Mundurki dla Małych Strażaków - miniaturka zdjęcia

Mundurki dla Małych Strażaków

Zbiórka Mundurki dla Małych Strażaków - zdjęcie główne

Mundurki dla Małych Strażaków

571 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać teraz
 

Nasza historia.

W tym roku zorganizowaliśmy piknik z okazji Dnia Dziecka, na którym organizowaliśmy też zapisy do Dziecięcych i Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, ponieważ zarejestrowało się 84 dzieciaki, z czego 20 do Dziecięcej Drużyny Pożarniczej. 

Organizujemy dla nich świetlicę, w której będą prowadzone zajęcia między innymi przez zawodowych strażaków. Dzieci będą szkolone pod okiem fachowców na przyszłych strażaków, a początkiem września wystąpią na specjalnym pokazie podczas zawodów sportowo-pożarniczych. 

Wszystko mamy zorganizowane, jednak brakuje nam funduszy. Jeden komplet umundurowania dla Małego Strażaka to koszt ponad 100 zł, a my potrzebujemy 20 takich strojów. Podczas pikniku uzbieraliśmy ponad 200 zł, ale to kropla w morzu potrzeb, dlatego prosimy wszystkich ludzi dobrej woli, a przede wszystkim strażaków i pasjonatów OSP o wsparcie finansowe. 

Kilka złotych od kilkudziesięciu osób wystarczy, aby spełnić marzenia Małych Strażaków. Otwórz swoje serce i wpłać ile możesz. 

W imieniu dzieciaków z góry dziękuję :)

P.S.

Na stronie https://goo.gl/photos/SC32WLcFUZfkRa6v5 znajdziesz ponad 700 zdjęć z naszego pikniku.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • OSP Suchorzów - awatar

  OSP Suchorzów

  09.11.17
  09.11.17

  Mamy już kilka mundurków, ale to wciąż za mało. Chętnych do zostania Małymi Strażakami jest ponad 35 dzieciaków! Pomożesz spełnić ich marzenia? Wpłać dowolną kwotę - każda złotówka jest ważna!

  Zdjęcie aktualizacji 9 299

Komentarze


 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  14.10.18
  14.10.18

  Pozdrawiam przyszłych strażaków :) „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

571 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 12

www.idzpodprad.pl - awatar
www.idzpodprad.pl
1
Lesław Chwałek - awatar
Lesław Chwałek
250
Agata Róg - awatar
Agata Róg
10
Kamila Łukasik - awatar
Kamila Łukasik
10
Tomasz Michno - awatar
Tomasz Michno
30
Agnieszka Dworak - awatar
Agnieszka Dworak
50
Kasia Młyniec - awatar
Kasia Młyniec
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Piotr Zgórski - awatar
Piotr Zgórski
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij