Zbiórka Bielsko-Biała dla Toma Hanksa - miniaturka zdjęcia

Bielsko-Biała dla Toma Hanksa Jak założyć taką zbiórkę?

Bielsko-Biała dla Toma Hanksa

7 221 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 197 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Jaskólska - awatar

Monika Jaskólska

Organizator zbiórki

Kochani na słynnego "Malucha nie potrzebuje już ani złotówki. Wszystko co potrzebowałam do realizacji projektu i niespodzianki dla Toma Hanksa już mam. Natomiast nie kończe zbiórki bo tak jak powiedziałam całość przeznacze na Szpital Pediatryczny w Bielsku-Białej . Jak zapewne już wiecie sam Tom Hanks do mnie napisał i jest zachwycony tym co robimy , sama zbiórka na Szpital też mu się bardzo spodobała. Jest pełen podziwu patrząc co my Polacy robimy i jak fantastycznymi ludźmi jesteśmy . Sam też obiecał wesprzeć Szpital , to bardzo miły gest z jego strony tym bardziej, że nigdy o to nie prosiliśmy bo nie to było celem akcji . Z góry wam wszystkim dziękuje za to że jesteście i jacy jesteście. Wszystko co robie dla Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej możecie śledzić na stronie Nie Wypada Nie Pomagać 

https://www.facebook.com/NIE-Wypada-NIE-Pomaga%C4%87-430927727088404/messages/?section=messages&subsection=inbox¬if_t=page_message¬if_id=1487162887662076na której wystartowała już 3 edycja tej akcji.  Jeżeli macie ochote obserwować co dzieje sie w akcji z maluchem zapraszam na strone Bielsko-Biała dla Toma Hanksa

https://www.facebook.com/Bielsko-Bia%C5%82a-dla-Toma-Hanksa-1733378546980494/ obie strony są na Facebooku. Z wami można wszystko bez was nic :) 

LIST OD TOMA HANKSA 

Dear Monika.

It is so nice to hear from you. Your English is excellent. That’s a lot to accomplish with three small children!


I showed Tom Hanks your email and he has written the following email back to you:

Dear Monica!

Those Fiat 126ps’s are the cars of many dreams. I took all those photos in Budapest, walking around, seeing one Fiat 126ps after another, joking to having bought one, but secretly wanting to be close to the car. I never thought in a million years someone like you would take on such initiative.

Fantastiche-nia! I wrote that, thinking it might look right in Polish. I learned it when I was in Wroclaw shooting BRIDGE OF SPIES. It is the extent of my Polish…

I am happy to help you raise money for the hospital. No, you never asked, but your example led the way.

Perhaps we can arrange for you to accompany the car to the USA? That way we can meet when the keys are put into the ignition and we see, 1. if the car starts and 2. if it is legal to drive in the USA.

Sooki will help expedite all. And, depending on schedule and the time of year, I may be able to stop by Poland. You never know.

Keep us posted on the work!

And, this is a lovely gesture you have taken upon yourself!

All good things,

Tom HanksZ związku z tym, że codziennie przyłącza się do naszej strony kilkadziesiąt osób😍 co mnie bardzo cieszy , przypominam jeżeli ktoś ma ochotę przesłać pozdrowienia dla Toma Hanksa to czeka na Was w Gemini Park Bielsko-Biała w salonie J.Fryderyk specjalna księga w której można takie napisać. Salon jest otwarty 7 dni w tygodniu w godz od 9 do 21 .
Księga jest wydawana przez pracowników tylko na czas wpisu .
Ta właśnie ksiega trafi w jego ręce wraz z samochodem .
Pozdrawiam.


kilka linków o akcji :

Fakty TVN 

http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/tom-hanks-odpowiedzial-w-sprawie-malucha,714597.html

Tvn 24

http://fakty.tvn24.pl/fakty-po-poludniu,96/jest-rdza-i-nedza-bedzie-perelka-szykuja-malucha-dla-toma-hanksa,712208.html

Pisze i mówi o nas prasa i telewizja  z CAŁEGO ŚWIATA Anglia, Niemcy, Hiszpania,Korea,Peru,Włochy,USA,Słowacja,Rosja,Ukraina nie sposób wszystkich wypisać dlatego poglądowo wpisałam Państwa. 


od The New York Times  po NBS itp 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Seba - awatar

  Seba

  03.12.2017
  03.12.2017

  Podziwiam i pozdrawiam!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.07.2017
  28.07.2017

  https://wcieniuskrzydel.blogspot.ie/2017/07/maluch-dla-toma-hanksa.html

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.07.2017
  11.07.2017

  👍

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.07.2017
  10.07.2017

  Świetna akcja! Skorzystają dzieci - to najważniejsze.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.07.2017
  09.07.2017

  Wspaniała Akcja! Piszę właśnie artykuł o samochodach z epoki PRL do biuletynu ukazującego się w mojej pracy - znakomitą jego część poświęcę na rozpropagowanie tej akcji! :)

7 221 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 197 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Jaskólska - awatar

Monika Jaskólska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 197

Paweł Nalepa - awatar
Paweł Nalepa
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Seba - awatar
Seba
5
Skrzypo - awatar
Skrzypo
12
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
dadro - awatar
dadro
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij