Zbiórka MalujeMY-Pomoc dla domów dziecka - miniaturka zdjęcia

MalujeMY-Pomoc dla domów dziecka Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka MalujeMY-Pomoc dla domów dziecka - zdjęcie główne

MalujeMY-Pomoc dla domów dziecka

9 125 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 181 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

MalujeMY nie tylko ściany ale i uśmiechy na twarzach dzieci ❤️🌈🖌️🎨


Dom dziecka- to słowo nie kojarzy się dobrze, podświadomie częściej wzbudza  strach. Dziecko+pobyt w domu dziecka  kończy się nierzadko: płaczem, słowami "nie chcę", "boję się", "zostaniesz ze mną?".  
Warunki w takich instytucjach bywają różne: lepsze, gorsze powodem tego jest najczęściej brak funduszy by: odświeżyć, zmodernizować, wyposażyć pokoje lub oddział.

Chcemy wyremontować, doposażyć domy dziecka, by mali Bohaterowie mogli  czuć się bezpiecznie w domach, w których spędzają swój czas, uczą się, żyją.  

Domy dziecka państwowe czy też rodzinne często dla dzieci stają się przymusowym drugim domem, który wcale nie musi być smutny i odbierany źle. Dzięki pomocy fundacji i darczyńców korytarze, sale, pokoje, świetlice  mogą zamienić się w piękne bajkowe krainy, w których strach i smutek, depresja  nie mają prawa wstępu. 

Chcielibyśmy wprowadzić tam namiastkę normalnego domu, radości i przede wszystkim bezpieczeństwa, które jest sprawą priorytetową. Ufamy, że to będzie motorem do  dalszego polepszania warunków w tych placówkach. 

Zgłaszają się do nas już kolejne placówki, dlatego prosimy o wsparcie.
Na ten moment najbardziej potrzebne są :👉materiały budowlane: płyty gipsowe, gładź, farby, pędzle itd.
👉chemia gospodarcza

Liczy się każdy grosz! Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie. Wspólnie na pewno osiągniemy cel ! 

Razem pomóżmy malym Bohaterom, pomalować ich świat ! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Niose pomoc - awatar

  Fundacja Niose pomoc

  07.05.2023
  07.05.2023

  Udało się nam już zmalować już trochę rzeczy w Domu Dziecka nr 4 w Małej Cerkwicy. Zakupiliśmy potrzebne rzeczy na cito, pomalowane zostały ławki, huśtawka na placu zabaw. A to jeszcze nie koniec zmian w tej placówce

  Zdjęcie aktualizacji 119 905

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Natalia Kossakowska - awatar

  Natalia Kossakowska

  09.06.2023
  09.06.2023

  Dyszka poszła 💜🩵💛

  • Fundacja Niose pomoc - awatar

   Fundacja Niose pomoc - Organizator zbiórki

   10.06.2023
   10.06.2023

   Dziękujemy :)

 • Wika Fortuna - awatar

  Wika Fortuna

  02.06.2023
  02.06.2023

  #razem_możemy_więcej 💙

 • Barbara - awatar

  Barbara

  01.06.2023
  01.06.2023

  Powodzenia Dzieciaki kochane.

  • Fundacja Niose pomoc - awatar

   Fundacja Niose pomoc - Organizator zbiórki

   10.06.2023
   10.06.2023

   Dziękujemy w imieniu dzieci :)

 • Monika Wlazły - awatar

  Monika Wlazły

  31.05.2023
  31.05.2023

  #MalujeMy

  • Fundacja Niose pomoc - awatar

   Fundacja Niose pomoc - Organizator zbiórki

   10.06.2023
   10.06.2023

   <3

 • Piotr Staniucha - awatar

  Piotr Staniucha

  17.05.2023
  17.05.2023

  #MalujeMY 🖌️

9 125 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 181 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 181

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Masaż licytacja - awatar
Masaż licytacja
120
Irek Sasin - awatar
Irek Sasin
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anna Lipska, licytacja torba - awatar
Anna Lipska, licytacja torba
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
slay27 - awatar
slay27
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij