Zbiórka Niepełnosprawny maluszek Fado - miniaturka zdjęcia

Niepełnosprawny maluszek Fado Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Niepełnosprawny maluszek Fado - zdjęcie główne

Niepełnosprawny maluszek Fado

6 315 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciły 144 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie moje życie: urodziłem się 30 kwietnia 2022 r.  jako ostatni - przede mną dwie siostry i brat. Mama schowała nas w stodole - mieszkała na wsi i nawet miała właścicielkę - mówiła, że taka kryjówka jest bezpiecznie przed lisami, kunami i innymi psami. I tak się chowaliśmy...

Moje siostry i brat biegali, skakali, powoli zaczęli wychodzić z ukrycia na podwórko. Ja nie miałem tyle sił, nie potrafiłem skakać, ani nawet stać na czterech łapkach mimo że wielokrotnie i z całych sił próbowałem. Piszczałem, płakałem, ale nikt nie chciał pomóc. Czasami się czołgałem, czasami udawało mi się stanąć - na chwilkę :(

...jestem bezdomny - nazywam się Fado - mam 3,5 miesiąca i najbardziej na świecie pragnę chodzić - pragnę być sprawny! Wolontariusze z #tozJawor, którzy przyjechali po mnie, aby mnie zabrać do domu tymczasowego mieli łzy w oczach i ściśnięte gardła...

Koszty? Wiemy, że będą olbrzymie, ale jesteśmy też pewni, że Wy - Nasi Przyjaciele pomożecie nam, a przede wszystkim jemu. Gdybyście chcieli wspomóc leczenie malutkiego Fado, prosimy o wsparcie... Nasze konto świeci pustkami, jednak nie to jest najważniejsze... on chce żyć, biegać, cieszyć się dzieciństwem!


Bądźmy razem aniołami malutkiego Fado i odmieńmy jego los. On woła o pomoc. Nie czekajmy, nie zwlekajmy! Ma wolę walki, a my zrobimy wszystko, aby go uratować od niepełnosprawności i życia na wózku! 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Izabela - awatar

  Izabela

  09.09.2022
  09.09.2022

  Trzymaj się prześliczny maluszku ♥️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.09.2022
  08.09.2022

  Trzymam kciuki za powrót do pełnej sprawności pięknego Fado. Trzymaj się dzielnie piesku.

6 315 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciły 144 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 144

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anna J. - awatar
Anna J.
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jagoda - awatar
Jagoda
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Adam - awatar
Adam
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij