Zbiórka Simba: pomożesz to będzie królem - zdjęcie główne

Simba: pomożesz to będzie królem

550 zł  z 550 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby

Małemu Simbie, niczym postaci z bajki los odebrał wszystko... Nie wiemy w jakich okolicznościach, ale na pewno stracił dom i zdrowie... a jest na świecie dopiero nieco ponad 3 miesiące...
Mieliśmy nie przyjmować kotów, bo na koncie znowu pusto, a w naszym domu tymczasowym...pełno kotów:(
Simba trafił do nas jednak, dzięki bardzo młodemu człowiekowi o ogromnym sercu... no i nie mogliśmy odmówić młodemu człowiekowi pomocy dla uratowanego kociaka (wierzymy w siłę dobrego przykładu dorosłych).
Tak więc oto mamy małego chorego kota...

Pomóżcie nam z tego małego chucherka zrobić prawdziwego kociego króla!

NA CO PRZEZNACZYMY ZEBRANĄ KWOTĘ?
Kwota zbiórki ma wystarczyć na:
- wyleczenie świerzbowca, bo w uszach dramat
- wyleczenie kociego kataru
- pozbycie się problemów brzuszkowych, z którymi malec sie obecnie boryka
- zestaw startowy: odpchlenie, odrobaczenie, testy FIV/Felv i dwukrotne zaszczepienie
- jedzenie i żwirek
- hospitalizację w trakcie leczenia, bo do zdrowych kotów na razie nie może iść

KIM JESTEŚMY I DLACZEGO WASZE WSPARCIE JEST DLA NAS KLUCZOWE?
Jesteśmy niewielką grupą wolontariuszy. Wspólnie działamy na rzecz kotów od 12 lat.
Nie posiadamy schroniska, ani siedziby – koty tymczasujemy we własnych mieszkaniach, a kwarantanna i leczenie mają miejsce w lecznicowym szpitaliku.
Utrzymujemy się wyłącznie ze środków własnych i darowizn. Nie otrzymujemy żadnych dotacji.
Wasze wsparcie oznacza dla nas istnienie i dalszą możliwość pomagania kotom.
Chętnie poświęcamy swój wolny czas i oddajemy serce, ale bez wsparcia, zwyczajnie nie jesteśmy w stanie utrzymać naszej gromadki

UDOSTĘPNIJ ZBIÓRKĘ SIMBY - TAK TEŻ POMAGASZ!

550 zł  z 550 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby

Wpłaty: 3

Salvatore & Infidel - awatar
Salvatore & Infidel
350
Marzena - awatar
Marzena
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij