Zbiórka Uratować każdy oddech - zdjęcie główne

Uratować każdy oddech

7 773 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 191 osób

Moja córka potrzebuje sprzętu do ratowania życia!

Maja w wyniku komplikacji przy porodzie ma bardzo ciężką postać epilepsji i wodogłowie. Przy atakach padaczki i w trakcie płaczu dostaje takich bezdechów, traci przytomność i sztywnieje, że muszę ją reanimować. Gdy jesteśmy razem w domu, to nie ma problemu – przykładam jej maskę i w ten sposób dostarczam niezbędnego do życia tlenu. Najgorsze jest każde wyjście z domu, na spacer, do lekarza czy na rehabilitację. Wtedy ratuję ją własnymi ustami.

Zdjęcie opisu zbiórki Uratować każdy oddech

Wsparcie hospicjum nie wystarczy

Dzięki pomocy hospicjum w domu mamy koncentrator tlenu, ale niestety nie ma możliwości użycia go na zewnątrz. Zakup tzw. przenośnego koncentratora to wydatek ok. 15 000 zł, zupełnie dla mnie nieosiągalny. Wychowuję Maję sama i pieniądze z zasiłku oraz funduszu alimentacyjnego ledwo mi wystarczają na pokrycie naszych podstawowych potrzeb.

Zdjęcie opisu zbiórki Uratować każdy oddech

Proszę Was o pomoc!

Bardzo mi ciężko prosić o pomoc, ale wiem, że nie ma innego ratunku dla mojej jedynej córeczki! Jestem bardzo młoda, mieszkam na wsi, nie mam żadnych oszczędności, mam tylko Maję, dla której chcę zrobić wszystko. Wiem, że ona nigdy nie będzie się rozwijać tak, jak jej rówieśnicy, już zawsze będzie wymagać całodobowej opieki, ale wiem także, że nie mogę pozwolić na to, aby przez brak pieniędzy stała jej się krzywda. Proszę pomóżcie mi i mojej córeczce w tej nierównej walce z padaczką!

Klaudia

Zdjęcie opisu zbiórki Uratować każdy oddech

Aktualizacje


 • Fundacja Mam serce - awatar

  Szczęśliwa Maja i jej nowy koncentrator :)

  09.11.2015
  09.11.2015

  A to wszystko dzięki WAM! Pięknie DZIĘKUJEMY!

  Zdjęcie aktualizacji 154

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Marek - awatar

  Marek

  24.10.2015
  24.10.2015

  Niech Cię Pan błogosławi a dobrzy ludzie wspierają :)

  • Fundacja Mam serce - awatar

   Fundacja Mam serce - Organizator zbiórki

   26.10.2015
   26.10.2015

   Dziękujemy panie Marku!

 • Ania - awatar

  Ania

  22.10.2015
  22.10.2015

  powodzenia Księżniczko!

  • Fundacja Mam serce - awatar

   Fundacja Mam serce - Organizator zbiórki

   23.10.2015
   23.10.2015

   Dziękujemy pani Aniu!

 • <3 - awatar

  <3

  21.10.2015
  21.10.2015

  Trzymaj się mała! ;)

  • Fundacja Mam serce - awatar

   Fundacja Mam serce - Organizator zbiórki

   21.10.2015
   21.10.2015

   Dziękujemy! :)

 • Marta - awatar

  Marta

  21.10.2015
  21.10.2015

  Trzymaj się dzielnie malutka i miej jak najmniej powodów do płaczu a najlepiej wcale.

  • Fundacja Mam serce - awatar

   Fundacja Mam serce - Organizator zbiórki

   21.10.2015
   21.10.2015

   Zgadza się - najlepiej wcale! :) Pani Marto dziękujemy za te miłe słowa i za wsparcie!

 • Anula - awatar

  Anula

  21.10.2015
  21.10.2015

  Trzymaj się maleńka <3

  • Fundacja Mam serce - awatar

   Fundacja Mam serce - Organizator zbiórki

   21.10.2015
   21.10.2015

   Dziękujemy! :) <3

7 773 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 191 osób

Wpłaty: 191

Ewelina - awatar
Ewelina
20
Magdalena - awatar
Magdalena
30
Marek - awatar
Marek
10
SEWERYN - awatar
SEWERYN
30
Danuta - awatar
Danuta
20
Konrad - awatar
Konrad
20
joanna - awatar
joanna
10
kamil - awatar
kamil
50
dziadek - awatar
dziadek
20
Jacek - awatar
Jacek
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij