Zbiórka Remont piętra dla samotnej mamy. - miniaturka zdjęcia

Remont piętra dla samotnej mamy. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Remont piętra dla samotnej mamy. - zdjęcie główne

Remont piętra dla samotnej mamy.

3 596 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Julia Mostowska - awatar

Julia Mostowska

Organizator zbiórki

Moi drodzy. Bardzo proszę Was o pomoc. Od lat walczę z zaburzeniami lękowymi i bezsennością, z której na szczęście da się wyjść. Niestety choroba i artystyczne studia, spowodowały że nigdy nie udało mi się ustabilizować finansowo, zarabiam na siebie z trudem. Nie mogę liczyć na pomoc ze strony mojej równie artystycznej rodziny. Od dekady ledwie wiążę koniec z końcem, ale teraz sytuacja stała się ekstremalna. Jestem w ciąży i wszystko wskazuje na to że będę samotną mamą. Trudno narzekać, bo odziedziczyłam po mojej rodzinie dom z lat 50. Wszystko jest wiekowe, ale jakoś ciągle tam funkcjonuję. Chciałabym wyremontować piętro tego domu jako mieszkanie pod najem.  Kwota którą zbieram nie jest wygórowana, wszystko kupuję na olx. Muszę tam zrobić łazienkę, aneks kuchenny i zainstalować nowe kaloryfery. W zimie jest tam teraz 15 stopni.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Julia Mostowska - awatar

  Julia Mostowska

  27.09.2019
  27.09.2019

  Najnowsza zdobycz: piękny kinkiet od Doroty Ścibior!!
  Szukam jeszcze 2 kaloryferów ok 60/70 H.

  Zdjęcie aktualizacji 37 719

3 596 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Julia Mostowska - awatar

Julia Mostowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 35

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Jestem z Tobą - awatar
Jestem z Tobą
50
Justyna - awatar
Justyna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
sciskam mocno - awatar
sciskam mocno
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij