na rozwój mamdobrydzien.pl

0 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Bogusz - awatar

Agnieszka Bogusz

Organizator zbiórki

Jeśli jesteś przeciwnikiem hejtów i chcesz wspierać rozwój narzędzia do walki z hejtem i narzekaniami, to dobrze trafiłeś :)

Zbieramy na rozwój portalu www.mamdobrydzien.pl Naszą ideą było wspieranie wszystkich pozytywnie myślących ludzi, zapobieganie hejtom i wprowadzenie nowej mody chwalenia się tym co dobrego nas spotkało. Okazuje się jednak, że mało kto chce się dzielić dobrymi wiadomościami, dlatego koncepcja przebudowy portalu dla tych co są zadowoleni z życia oraz tych zdołowanych, wymaga dodatkowych funduszy i nakładu pracy, chcemy zmienić też grafikę strony i dodać pewne funkcje.

                                                                        MISJA

Mam Dobry Dzień - pierwszy polski pozytywny portal społecznościowy. Zachęca wszystkich potrafiących wyrazić swoje emocje, przemyślenia, uczucia, spostrzeżenia, porady do wyrażenia pozytywnych emocji w sposób przyjazny i kulturalny dla pozostałych uczestników portalu. mamdobrydzien.pl

Jest to multiblog, który umożliwia zwykłym i niezwykłym ludziom pisanie własnych niepowtarzalnych historii, przemyśleń oraz daje możliwość wykazania się kunsztem pisarskim, dzinnikarskim lub po prostu stworzeniem swojego własnego bloga.


                                                    Początkową koncepcją portalu było:

-walka z hejtem

-zaszczepienie w społeczeństwie pozytywnych emocji, bez narzekania i łamania czyjegoś prawa.

-możliwość stworzenia swojego miejsca, kącika pozytywnych emocji

-pozytywnie, pozytywnie i jeszcze raz pozytywnie


Strona obecnie jest w budowie, ze względu na brak funduszy jej rozwój jest wstrzymany, a to utrudnia możliwość wykazania się milionom osób, które chciałyby stworzyć swoje miejsce i prowadzić własnego bloga na swoich zasadach. 

                                                                 EKSPERYMENT

Chciałam zaprosić do pewnego eksperymentu, bierze w nim udział spora liczba kobiet i mężczyzn, którzy mają za zadanie odmienić swoje życie...

Eksperyment polega na dzieleniu się dobrymi zdarzeniami z naszego życia, aby odmienić swoją przyszłość, zachęcam najpierw do skupieniu się tylko na pozytywnych aspektach naszego życia, a następnie do wykonania polecenia, czyli polubienia, pozytywnych komentarzy, codziennego logowania w portalu MDD i śledzenia innych pozytywnych wpisów, jak również pisania swoich.


                                                           NARZĘDZIE TOWARZYSKIE

Jest to narzędzie do nowoczesnej komunikacji na miarę dzisiejszych internetowych czasów, pozwala stworzyć sobie konto z wierszami, dobrymi myślami, wydarzeniami i zdjęciami dla przyjaciół, zrobić miejsce, gdzie warto zaprosić znajomych.


                                                                    KOMERCYJNIE

Komercyjnie można reklamować swoje produkty i udostępniać je w portalach społecznościowych takich jak: Facebook, gogle+, LinkedIn i inne.

Przedsiębiorca może założyć własną poddomenę w domenie mamdobrydzien.pl i posługiwać się nią w internecie. Posty komercyjne zawierają linki interaktywne oraz większą ilość zdjęć do pojedynczego wpisu.  

                                                                        KONKURSY 

Przewidziane są konkursy z nagrodami, dla tych, którzy aktywnie uczestniczyć będą w rozdmuchaniu portalu. Każdy ma możliwość wygrać, konkursy będą organizowane raz w miesiącu, nagrodę będzie można wybrać z dostępnych na dany miesiąc.
 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Bogusz - awatar

Agnieszka Bogusz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij