Zbiórka Zbiórka na paszczę Maniulka - miniaturka zdjęcia

Zbiórka na paszczę Maniulka

ProFelis - awatar

ProFelis

Organizator zbiórki

Resorpcja... i co dalej?

Przez kilka miesięcy po zdjęciu kamienia z ząbków Mania było dobrze. Niestety tylko przez kilka miesięcy. W marcu nastrój Mania zaczął ulegać pogorszeniu, spojówki różowieć, oczy ropieć... Konieczne były kolejne badania. Wyniki pogrążyły nas w smutku. Okazało się, że Mań cierpi na chorobę wyłącznie kocią zwaną resorpcją. To, w telegraficznym skrócie, rozmiękczanie korzeni i tkanki zębów. Wymaga cyklicznych kontroli, badań krwi i rtg szczęki, usuwania zaatakowanych zębów. Wiemy już, że nie ma na to ani lekarstwa ani sposobu, żeby opóźnić proces choroby. Jednak ponieważ nigdy nie wiadomo, w jakim tempie będzie postępować postanowiłyśmy nie pozbawiać kota wszystkich zębów od razu.

Wybrałyśmy opcję obserwacji i corocznych badań oraz kolejnych ekstrakcji, by systematycznie przyzwyczajać naszego kawalera do braku uzębienia.

Koszt tych zabiegów to ok. 300,00 zł.

Zdjęcie opisu zbiórki Zbiórka na paszczę Maniulka

Poschroniskowy Maniek prosi o pieniążek

Za górami, za lasami, za siedmioma przystankami żył sobie kot biały ze srebrzystymi znaczeniami. Żył sobie spokojnie, nikomu nie wadził aż do transportera ktoś go wsadził...


Przyjaciel człowieka po 6 latach dzielenia kanapy trafił do opolskiego schroniska z powodu wyjazdu opiekunów za granicę. 13 września przyjechał do Warszawy, do domu tymczasowego Grupy ProFelis, w którym ma ręce do miziania, spokój i bardzo ograniczone towarzystwo innych kotów. Maniuś jest łagodnym, gruchoczącym jak gołąbek przystojniakiem, który z zainteresowaniem - mimo życiowej zawieruchy - rozgląda się po nowym otoczeniu. Nie wybrzydza przy posiłkach, a że ma leciutką niedowagę (waży 3 kg, a powinien 3,5-4), to nie żałujemy mu pełnych miseczek.

Zdjęcie opisu zbiórki Zbiórka na paszczę Maniulka

Pomóż Maniusiowi

W przypadku takich kotów bardzo ważna jest diagnostyka - trafiając z domu do schroniska, gdzie królowały, niepodzielnie szybko "się sypią" w wyniku stresu wywołanego zmianą otoczenia.

"Przeskanowanie" Maniusia wyniosło nas już ponad 200 złotych. Z wyników dowiedziałyśmy się, że trawi go ogólny stan zapalny organizmu. Najprawdopodobniej wywołany przez chore ząbki, ktore trzeba szybciutko wyleczyć.

Bardzo prosimy o pomoc w przywróceniu Maniusiowi komfortu życia i radości z podjadania kocich frykasów, z czym teraz ma ogromny problem.

Zdjęcie opisu zbiórki Zbiórka na paszczę ManiulkaZdjęcie opisu zbiórki Zbiórka na paszczę ManiulkaZdjęcie opisu zbiórki Zbiórka na paszczę ManiulkaZdjęcie opisu zbiórki Zbiórka na paszczę Maniulka

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

 • ProFelis - awatar

  ProFelis

  08.02.17
  08.02.17

  Maniuś czuje się dobrze i wreszcie dokazuje, jak przystało na prawdziwego, dorosłego, zadowolonego kocurka. Jednak czekają go badania kontrolne. Bardzo dziękujemy za dotychczasowe wpłaty. Dzięki nim mogłyśmy ulżyć w cierpieniu temu uroczemu stworzeniu!

  Zdjęcie aktualności 2 787

Komentarze

 • Eliza - awatar

  Eliza

  09.02.17
  09.02.17

  Powodzenia Maniu <3

 • Marta - awatar

  Marta

  09.09.16
  09.09.16

  Powodzenia kocinko !!!!

ProFelis - awatar

ProFelis

Organizator zbiórki

Wpłaty - 34

Elżbieta Szarek - awatar
10
Elżbieta Szarek
Elżbieta Szarek - awatar
50
Elżbieta Szarek
Elżbieta Szarek - awatar
20
Elżbieta Szarek
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
40
Anonimowy Darczyńca
rene - awatar
10
rene
Eliza - awatar
50
Eliza
Eliza - awatar
20
Eliza
ALICJA - awatar
10
ALICJA

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij