Zbiórka Wyjazd marzeń dla dzieci z domu - miniaturka zdjęcia

Wyjazd marzeń dla dzieci z domu Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wyjazd marzeń dla dzieci z domu - zdjęcie główne

Wyjazd marzeń dla dzieci z domu

20 036 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Barbara Chruślińska - awatar

Barbara Chruślińska

Organizator zbiórki

Nazywam się Basia i razem z mężem prowadzimy rodzinny dom dziecka. Trafiają do nas smutne, przestraszone dzieciaki. Dajemy im siebie, bezwarunkową miłość i pokazujemy piękno świata. Aktualnie mieszkamy z 10 dzieci. Jesteśmy w stanie zabezpieczyć ich codzienne potrzeby i często kosztowne terapie. Nasze dzieci są obciążone swoimi historiami, ale jak wszystkie inne mają marzenia i skryte pragnienia. W czerwcu mamy możliwość zabrać wszystkich do Egiptu, jak mówi Ania-będą tam ludzie od innego kraju. To byłby ich pierwszy lot samolotem, pierwsze doświadczenie gorącego morza i pierwszy wyjazd za granicę. Sami nie jesteśmy w stanie pokryć wszystkich kosztów wyjazdu. Proszę Was wszystkich o pomoc. Widząc nasze dzieciaki uśmiechnięte i rozradowane wolnością to prawdziwy cud, taki namacalny i konkretny. Nasze dzieci to: Kacper, Janek, Ula, Dominik, Antek, Ania, Natalka, Milenka, Wojtek i Adam. Wierzę, że z wami spełnią się pragnienia tych, którzy nie mieli szczęścia na starcie swojego życia. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Barbara Chruślińska - awatar

  Barbara Chruślińska

  20.04.2023
  20.04.2023

  Kochani, udało się!!!!! Dzięki waszej dobroci i wrażliwości lecimy do Egiptu. Nawet nie wiem jak słowami opisać radość dzieciaków. Czegoś takiego nigdy nie widziałam. To będzie coś..samolot, plaża, basen, ciepłe morze i oni -przeniesieni z innej rzeczywistości. Jesteście wspaniali.

  Zdjęcie aktualizacji 118 541

20 036 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 19 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Barbara Chruślińska - awatar

Barbara Chruślińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 19

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Michal - awatar
Michal
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
17 920
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij