Zbiórka Połączenie Polaków na Świecie ! - miniaturka zdjęcia

Połączenie Polaków na Świecie ! Jak założyć taką zbiórkę?

Połączenie Polaków na Świecie !

298 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomasz Kietrys - awatar

Tomasz Kietrys

Organizator zbiórki

Witam serdecznie , nazywam się Tomasz Kietrys.

Jestem człowiekiem dla którego, nie ma rzeczy niemożliwych. Jeśli kwota zbiórki wydaje Ci się niemożliwa – proszę przeczytaj poniżej, czy niemożliwym jest do zrealizowania przeze mnie projekt, który opisuje i już tworzę.

WSZYSTKO JEST MOŻLIWE – a będąc zdeterminowanymi i wytrwałymi oraz otaczając się dobrymi ludźmi, jesteśmy w stanie dokonać rzeczy niemożliwych pokazując też niedowiarkom, że jak się chce - to można i nie ma naprawdę rzeczy niemożliwych.

Jak bardzo zdeterminowany jestem, żeby osiągnąć cel i wdrożyć moje pomysły, które pomogą ludzkości i wielu Polakom (pracuję nad tym już od 4 lat), świadczy  sam projekt  oraz wyzwanie, którego się podjąłem w swoim życiu (więcej też jest o tym w filmiku – to jest już praktycznie jak moja misja życiowa).

Moim marzeniem jest połączyć wszystkich Polaków rozrzuconych na całym Świecie i sprawić żeby nasze życie w każdym kraju za granicą było łatwe, proste i przyjemne (czy to mieszkając, podróżując, czy stawiając np. pierwsze kroki w poszukiwaniu pracy, czy mieszkania) i tym samym pomoc w szybkim i prostym zaaklimatyzowaniu się w każdy nowym dla nas miejscu/kraju.

Z racji tego, iż sam lubię podróżować, mieszkałem i  pracowałem  w ostatnich latach w różnych krajach – to tak się stało, że odwiedziłem w samych ostatnich 3 latach 14 krajów. Dzięki temu doskonale wiem,  z jakimi problemami spotykamy się wyjeżdżając za granicę, czy to rekreacyjnie, czy w poszukiwaniu lepszej pracy, albo chociażby z chęci znalezienia nowego miejsca dla siebie - gdzie chcemy zacząć ,,nowe życie''. 

Wiem również,  jak ciężko jest gdy jesteśmy w zupełnie nowym nieznanym nam miejscu, gdzie nie znamy nikogo i nie do końca, w pierwszej chwili wiemy jak się odnaleźć, zaaklimatyzować, na co uważać itd.

Czasami też nie mamy pojęcia,  gdzie znaleźć pomoc (np. nie znając.języka obcego obowiązującego w danym kraju, w którym wylądowaliśmy lub jesteśmy przejazdem np. podczas podróży); gdzie znaleźć polski sklep; polskiego lekarza czy mechanika z którymi lepiej jest nam się porozumieć przecież w języku polskim.

Doświadczając tych wszystkich problemów, będąc w wielu  podróżach, postawiłem sobie,  że zrobię z tym porządek i już nigdy ani ja, ani inni Polacy nie będą mieli z tym żadnego problemu.. Chciałbym to po sobie pozostawić w swoim życiu dla innych ludzi na tym świecie.

Stworzyłem już portal (www.mapa-polakow.com) i tworzę potężną mapę świata wszystkich Polaków oraz planuję wdrożyć jeszcze parę niesamowitych narzędzi.

Mapa ma na celu ułatwić nam wszystkim przemieszczanie się po świecie i bardzo szybkie odnajdywanie potrzebnych polskich informacji.

Nie będziemy nawet musieli znać adresu gdzie się znajdujemy - żeby odnaleźć potrzebne informacje od polaków w najbliższej okolicy.

Np. podczas wypadku możemy potrzebować polskiego lekarza.

 Dlaczego?

 Ponieważ łatwiej jest nam wytłumaczyć w języku polskim: co nas boli, gdzie nas boli i zrozumieć diagnozę wypowiedzianą przez lekarza mówiącego po polsku - to samo tyczy się wielu innych spraw.

Ta mapa ma nam już w tym zacząć pomagać i jest to pierwsze narzędzie, które udostępniam dla Was wszystkich.

Moim marzeniem jest rozbudowywać ten projekt i jak najszybciej dołączać do niego kolejne elementy, które już mam zaprojektowane i część z nich jest już na różnych etapach przygotowań, ale do ich całkowitej realizacji oraz udostępnienia dla ludzkości jeszcze trochę brakuje.

Inne elementy projektu które tworzę to np. narzędzia, które mają nam też pomóc w znalezieniu pracy za granicą lub np. pomagać Polakom, którzy chcą rozwijać swoje pomysły lub już stworzone biznesy na jeszcze większą skalę.

Kolejnym rozwiązaniem mają być też narzędzia, które będą pomagać w nawiązywanie nowych znajomości (żebyśmy nie czuli się samotni za granicą, a wiele osób które wyjechało ,,za chlebem'' niestety utkwiła tam w samotności).

Mapa ma też możliwość reklamowania się (np. tylko polskie usługi za granicą itp.), które świadczą Polacy - którzy są już praktycznie w każdym kraju na Świecie. Będzie można już wkrótce odnaleźć na niej w bardzo przyjemny i szybki sposób np. polskich lekarzy, mechaników, kosmetyczki itd.

Poza tym bardzo chciałbym wspierać wszystkich, którym brakuje ,,czegoś'', żeby poszerzyć swoje horyzonty, dodawać im ,,skrzydeł’’, rozwiązywać ich ograniczenia i pomagać im w zaistnieć w świecie, bo my jako Polacy jesteśmy naprawdę pomysłowym narodem!

Wiem, że dzięki mnie,  mapie którą Wam udostępniam, oraz kolejnym  narzędziom, ,  które chcę  wdrożyć - to świat właśnie,  o tych ludziach usłyszy – tak jak Ty dzisiaj drogi czytelniku usłyszałeś o mnie i poznałeś i ujrzałeś to, co mam sobą do zaoferowania

Projekt, który tworzę już od 4 lat,  ma ułatwić każdemu z nas przebywanie za granicą – ma sprawić żebyśmy nawet bez znajomości języka w danym kraju mieli w jednym miejscu (www.mapa-polakow.com) wszystkie potrzebne informacje i kontakty do osób i firmy z którymi możemy możemy porozumieć się w języku polskim.

Chciałbym aby portal MAPA POLAKÓW był do naszej dyspozycji w PEŁNEJ funkcjonalności już dziś oraz miał wszystkie potrzebne funkcje i dodatkowe elementy, które są zaplanowane do tego projektu.

Jest to potężny projekt i tylko wspólnie z Wami jestem w stanie go rozbudowywać.

Praca nad nim  z ograniczonym budżetem jest trudna i w związku z tym chciałbym Was prosić o wsparcie.

 Dodacie mu ,,skrzydeł'' i dzięki WASZEMU wsparciu finansowemu będzie możliwość np:

- wprowadzić wszystkie przewidziane funkcje w szybszym czasie,

- stworzyć nowe miejsca pracy dla ludzi, którzy będą dołączali do tworzenia tego projektu,

- zakupić kolejne komputery oraz potrzebne licencje, czy oprogramowania,

- zakupić kolejne serwery aby portal i aplikacja mogły działać bez problemu,

- opłacić potrzebne działania marketingowe do jego promocji,

- i wiele innych nie wymienionych ze względu na skalę projektu lub tajemnice, którymi są jeszcze objęte dla dobra projektu.

Tworzę te narzędzia z myślą i pełnią przekonania, że pomogę tym wielu, wielu osobom ! Jeśli czujesz że pomoże to i Tobie i/lub chcesz pomóc innym oraz dołożyć cegiełkę do jego pełnej realizacji - będę Ci wdzięczny za wsparcie tego projektu.

Czyniąc dobro – zawsze wracało ono do mnie z jeszcze większą siłą.

Tym razem potrzebuję wielkiej siły wielu osób - ale i czynione przeze mnie dobro dla wielu ludzi na całym świecie powinno zadziałać i tym razem.

Wiem że damy radę – Trzymajcie kciuki !!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Katarzyna - awatar

  Katarzyna

  09.03.2017
  09.03.2017

  Super pomysł.Trzymam kciuki

  • Tomasz Kietrys - awatar

   Tomasz Kietrys - Organizator zbiórki

   20.03.2017
   20.03.2017

   Dziękuję :-) Choć to dopiero początek - każda złotówka pomoże w rozwoju tego projektu :-)

 • Magda J - awatar

  Magda J

  09.03.2017
  09.03.2017

  Fajny pomysł 😊 Powodzenia !!!

  • Tomasz Kietrys - awatar

   Tomasz Kietrys - Organizator zbiórki

   20.03.2017
   20.03.2017

   Dziękuję bardzo Magdaleno ! Przeznaczyłaś już małą cegiełkę w rozwój tego projektu, za co Ci z całego serca jeszcze raz dziękuję !

298 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomasz Kietrys - awatar

Tomasz Kietrys

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Robert - awatar
Robert
20
Katarzyna - awatar
Katarzyna
20
Szymon Wiercioch - awatar
Szymon Wiercioch
32
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Magda J - awatar
Magda J
50
Gosia - awatar
Gosia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij