Zbiórka Wyprawa Mapy Świata - miniaturka zdjęcia

Wyprawa Mapy Świata

Zbiórka Wyprawa Mapy Świata - zdjęcie główne

Wyprawa Mapy Świata

1 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Wioleta Krawczak - awatar

Wioleta Krawczak

Organizator zbiórki

Cześć ludzie 

Chciałbyś pomóc nam zrealizować marzenia?

Masz ochotę nas wspierać tu i teraz lub w trakcie trwania naszej około półrocznej podróży?

A może chcesz do nas przyłączyć - od początku lub w trakcie?

Zapraszamy :)

Jesteśmy czteroosobową rodzinką lecz obecnie podróżujemy w trójkę - Wiola, Mariusz i nasza latorośl (bo głównie latem rośnie ;)) Wiktor lat 10.

Mamy na swoim koncie trip po Europie. W miesiąc przejechaliśmy 8500 km po Europie. Już wcześniej czuliśmy bakcyla podróżników, lecz dopiero ten wyjazd uświadomił nam że chcemy tak żyć - w niekończącej się wyprawie przez Świat. 

Krótko: we wrześniu ruszamy w podróż, która będzie totalnie spontaniczna.

Mamy oczywiście założenia, plany i cele jednak porywając się na trip z 10 letnim synem, który pierwszy raz będzie w edukacji domowej (przed nami 4 klasa :/), pierwszy raz będziemy przez tak długi czas mieszkać i podróżować w kamperze, no i najważniejsze Afryka dla nas kompletnie nieznana :!

Wszystko to jest do ogarnięcia :)

Masz pytania ? 

Odezwij się do nas na Facebook - Mapy Świata

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać teraz
 
Wioleta Krawczak - awatar

Wioleta Krawczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij