Zbiórka Pomóż w pomaganiu! - miniaturka zdjęcia

Pomóż w pomaganiu!

Zbiórka Pomóż w pomaganiu! - zdjęcie główne

Pomóż w pomaganiu!

795 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać teraz
 
Lucyna Spes - awatar

Lucyna Spes

Organizator zbiórki

POMÓŻ W POMAGANIU!

Nazywam się Lucyna Spes. Jestem nauczycielką j. polskiego w chojnowskim Gimnazjum nr 2 im. M. Kopernika. Pełnię też funkcję wicedyrektora i od 10. lat organizuję na terenie szkoły MARATON PISANIA LISTÓW - akcję zainicjowaną przez Amnesty International. Co roku, od 10. lat, w okolicach 10 grudnia Uczniowie, Absolwenci chojnowskiej "Dwójki" piszą listy w obronie osób, w przypadku których naruszono lub złamano prawa człowieka; osób niesłusznie skazanych, torturowanych, więzionych.

Co roku listy te, pisane nieprzerwanie przez 24 godziny, są następnie wysyłane w bardzo odległe rejony świata. Koszt wysyłki co roku jest inny, ale oscyluje w granicach - 300 - nawet 600 zł. Uczniowie piszą bowiem co roku więcej listów;) W roku 2016 powstało ich prawie 4000! Zbiórkę na pomagam.pl organizuję po raz pierwszy. Tegoroczna edycja MPL jest bowiem wyjątkowa. To przecież X Maraton Pisania Listów w chojnowskiej Dwójce. A wsparcie finansowe pozwoli na zakup znaczków i wysłanie uczniowskich listów w świat. Usprawni również przygotowanie zaplecza: zakup kopert, papieru. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    29.11.17
    29.11.17

795 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać teraz
 
Lucyna Spes - awatar

Lucyna Spes

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
iwona - awatar
iwona
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
333
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
55
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Malwina Stal - awatar
Malwina Stal
50
Ania Duda - awatar
Ania Duda
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij