Zbiórka Pokonać zwrotnik raka - miniaturka zdjęcia

Pokonać zwrotnik raka

Zbiórka Pokonać zwrotnik raka - zdjęcie główne

Pokonać zwrotnik raka

13 351 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 361 osób
Wpłać teraz
 
Ewelina Musiał - awatar

Ewelina Musiał

Organizator zbiórki

Witajcie. Poznajcie Marcelka. Nasze 9 miesięczne szczęście...Zawsze uśmiechnięty,wspaniały chłopiec który mimo przeciwności losu wciąż walczy.

Marcelek miał być zdrowym dzieciątkiem. Gdy rósł pod moim sercem     nic nie  wskazywało na to co miało dolegać naszemu synkowi .Zaraz po urodzeniu lekarze stwierdzili, że w nadnerczu naszego dzieciątka które ledwo pojawiło się na świecie  "coś jest". Po dwóch tygodniach wysłano nas do Centrum Zdrowia Dziecka  celem szczegółowej diagnostyki.Lekarze przyszli z wiadomością która zmieniła całkowicie nasze życie... neuroblastoma I stopnia - nowotwór złośliwy nadnercza prawego... . Przecież to niemożliwe żeby nasze, właśni nasze dziecko miało doświadczyć tak wiele już na początku swojego życia. Płacz, rozpacz i strach wdarły się do naszych głów i już nie zniknęły.  Lekarze podjęli natychmiastową decyzję o usunięciu nadnercza wraz z jego zawartością. Po histopatologii otrzymaliśmy potwierdzenie diagnozy. Nowotwór rósł w naszym synku już od dnia poczęcia.  Po operacji wróciliśmy do domu z nadzieją w sercach że to już koniec walki. Teraz chcieliśmy zacząć cieszyć się z bycia rodzicami...Pierwsza kontrola w sierpniu 2016 przyniosła oczekiwane efekty- ani śladu po nowotworze. Chwile pełne radości pozwoliły cieszyć się nam normalnym życiem.Mieliśmy naszego kochanego Marcelka w domku. Nareszcie zdrowego. 

Nic nie zapowiadało tego co dopiero miało nadejść. Październik 2016. Kontrolne USG jamy brzusznej . I okropna niespodzianka. Rozsiane ogniska zapalne w wątrobie. Kolejne badanie . Tomografia pokazała że są to zmiany o charakterze naczyniaków, czyli łagodnych zmian nowotworowych. Szczęście w nieszczęściu. Pierwsza myśl? Z tym można żyć. Wypuszczono nas do domu. Tydzień później telefonicznie zaproszono nas na poszerzenie diagnostyki. Wróciliśmy ponownie do Centrum Zdrowia Dziecka w połowie listopada. Niestety badanie scyntografii wykazało ze zmiany nie mają łagodnego charakteru.Czyli nowotwór powrócił .Dostaliśmy weekend żeby oswoić się z myślą że wszystko wróciło i żeby przygotować się do walki. Operacja założenia cewnika broviaca i dzień później pierwszy cykl chemioterapii bardzo nami wstrząsnęły. Walczymy dalej. Jako mama nauczyłam się samodzielnie zmieniać opatrunki cewnika żeby synek między każdym kolejnym cyklem mógł być z nami w domu... Dziś jesteśmy po 4 cyklu chemioterapii. Dwa ostatnie cykle synek zniósł bardzo źle...powikłania sprawiły że każdy krok do przodu który zrobiliśmy wcześniej cofają nas o dwa kroki w tył ... Dziś będziemy wdzięczni za każdą pomoc finansową . Leki, opatrunki oraz rehabilitacja to spore wydatki które pochłonęły już nasze oszczędności. Chcemy odbudować zdrowie Marcelka,wzmocnić jego odporność,zapewnić mu lepszy rozwój. Prosimy was o pomoc w zbieraniu funduszy. Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę na rzecz Marcelka. Pomóżcie nam pokonać zwrotnik raka. Niech Marcel wygra tę walkę ... Jeżeli również możecie i macie chęć dołożyć jeszcze jedną cegiełkę do zdrówka naszego synka możecie ofiarować 1% z podatku Cel szczegółowy:  Marcel Haręza nr KRS 0000249753

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Ewelina Musiał - awatar

  Ewelina Musiał

  12.04.17
  12.04.17

  Kochani niestety od dwóch tygodni nie jesteśmy w stanie przyjąć kolejnej chemi. Wyniki Marcelka są zbyt słabe. W dodatku przyplątało się coś co powoduje drastyczny wzrost temperatury do prawie 40 stopni. Święta spędzimy w szpitalu. Wam jednak życzymy wesołych i smacznych spędzonych z rodzinką w zdrowiu świąt Wielkanocnych ❤

Komentarze


 • Anna Sendur - awatar

  Anna Sendur

  28.11.19
  28.11.19

  chusty charytatywnie <3

 • Anna Uberna - awatar

  Anna Uberna

  19.11.19
  19.11.19

  Numerek 14

 • Katarzyna Wac - awatar

  Katarzyna Wac

  17.11.19
  17.11.19

  😘

 • Damian - awatar

  Damian

  21.12.17
  21.12.17

  Marcel zycze Ci zebys wyzdrowial.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.06.17
  21.06.17

  Ufam, że Marcelek pokona przeciwności :-) Trzymajcie się dzielnie!

13 351 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 361 osób
Wpłać teraz
 
Ewelina Musiał - awatar

Ewelina Musiał

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 361

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Hanna Adamczewska-Wierzchołek - awatar
Hanna Adamczewska-Wierzchołek
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anna Sendur - awatar
Anna Sendur
30
Patrycja Opasik - awatar
Patrycja Opasik
30
Patrycja - awatar
Patrycja
15
Maria Barczyk - awatar
Maria Barczyk
15
Żaneta Lenart - awatar
Żaneta Lenart
15
Emilia Gąsiorowska - awatar
Emilia Gąsiorowska
30
Katarzyna Filipiak - awatar
Katarzyna Filipiak
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij