Zbiórka Pokonać zwrotnik raka - miniaturka zdjęcia

Pokonać zwrotnik raka

Zbiórka Pokonać zwrotnik raka - zdjęcie główne

Pokonać zwrotnik raka

11 123 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 238 osób
Wpłać teraz
 
Ewelina Musiał - awatar

Ewelina Musiał

Organizator zbiórki

Witajcie. Poznajcie Marcelka. Nasze 9 miesięczne szczęście...Zawsze uśmiechnięty,wspaniały chłopiec który mimo przeciwności losu wciąż walczy.

Marcelek miał być zdrowym dzieciątkiem. Gdy rósł pod moim sercem     nic nie  wskazywało na to co miało dolegać naszemu synkowi .Zaraz po urodzeniu lekarze stwierdzili, że w nadnerczu naszego dzieciątka które ledwo pojawiło się na świecie  "coś jest". Po dwóch tygodniach wysłano nas do Centrum Zdrowia Dziecka  celem szczegółowej diagnostyki.Lekarze przyszli z wiadomością która zmieniła całkowicie nasze życie... neuroblastoma I stopnia - nowotwór złośliwy nadnercza prawego... . Przecież to niemożliwe żeby nasze, właśni nasze dziecko miało doświadczyć tak wiele już na początku swojego życia. Płacz, rozpacz i strach wdarły się do naszych głów i już nie zniknęły.  Lekarze podjęli natychmiastową decyzję o usunięciu nadnercza wraz z jego zawartością. Po histopatologii otrzymaliśmy potwierdzenie diagnozy. Nowotwór rósł w naszym synku już od dnia poczęcia.  Po operacji wróciliśmy do domu z nadzieją w sercach że to już koniec walki. Teraz chcieliśmy zacząć cieszyć się z bycia rodzicami...Pierwsza kontrola w sierpniu 2016 przyniosła oczekiwane efekty- ani śladu po nowotworze. Chwile pełne radości pozwoliły cieszyć się nam normalnym życiem.Mieliśmy naszego kochanego Marcelka w domku. Nareszcie zdrowego. 

Nic nie zapowiadało tego co dopiero miało nadejść. Październik 2016. Kontrolne USG jamy brzusznej . I okropna niespodzianka. Rozsiane ogniska zapalne w wątrobie. Kolejne badanie . Tomografia pokazała że są to zmiany o charakterze naczyniaków, czyli łagodnych zmian nowotworowych. Szczęście w nieszczęściu. Pierwsza myśl? Z tym można żyć. Wypuszczono nas do domu. Tydzień później telefonicznie zaproszono nas na poszerzenie diagnostyki. Wróciliśmy ponownie do Centrum Zdrowia Dziecka w połowie listopada. Niestety badanie scyntografii wykazało ze zmiany nie mają łagodnego charakteru.Czyli nowotwór powrócił .Dostaliśmy weekend żeby oswoić się z myślą że wszystko wróciło i żeby przygotować się do walki. Operacja założenia cewnika broviaca i dzień później pierwszy cykl chemioterapii bardzo nami wstrząsnęły. Walczymy dalej. Jako mama nauczyłam się samodzielnie zmieniać opatrunki cewnika żeby synek między każdym kolejnym cyklem mógł być z nami w domu... Dziś jesteśmy po 4 cyklu chemioterapii. Dwa ostatnie cykle synek zniósł bardzo źle...powikłania sprawiły że każdy krok do przodu który zrobiliśmy wcześniej cofają nas o dwa kroki w tył ... Dziś będziemy wdzięczni za każdą pomoc finansową . Leki, opatrunki oraz rehabilitacja to spore wydatki które pochłonęły już nasze oszczędności. Chcemy odbudować zdrowie Marcelka,wzmocnić jego odporność,zapewnić mu lepszy rozwój. Prosimy was o pomoc w zbieraniu funduszy. Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę na rzecz Marcelka. Pomóżcie nam pokonać zwrotnik raka. Niech Marcel wygra tę walkę ... Jeżeli również możecie i macie chęć dołożyć jeszcze jedną cegiełkę do zdrówka naszego synka możecie ofiarować 1% z podatku Cel szczegółowy:  Marcel Haręza nr KRS 0000249753

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Ewelina Musiał - awatar

  Ewelina Musiał

  12.04.17
  12.04.17

  Kochani niestety od dwóch tygodni nie jesteśmy w stanie przyjąć kolejnej chemi. Wyniki Marcelka są zbyt słabe. W dodatku przyplątało się coś co powoduje drastyczny wzrost temperatury do prawie 40 stopni. Święta spędzimy w szpitalu. Wam jednak życzymy wesołych i smacznych spędzonych z rodzinką w zdrowiu świąt Wielkanocnych ❤

Komentarze


 • Katarzyna Wac - awatar

  Katarzyna Wac

  17.11.19
  17.11.19

  😘

 • Damian - awatar

  Damian

  21.12.17
  21.12.17

  Marcel zycze Ci zebys wyzdrowial.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.06.17
  21.06.17

  Ufam, że Marcelek pokona przeciwności :-) Trzymajcie się dzielnie!

 • Aleksandra - awatar

  Aleksandra

  21.04.17
  21.04.17

  Marcelku kochany , życzę Ci z całego serca, żebyś wrócił do zdrowia !wypedzil ta straszna chorobę raz na zawsze. Trzymam kciuki!

  • Ewelina Musiał - awatar

   Ewelina Musiał - Organizator zbiórki

   21.04.17
   21.04.17

   Dziękujemy za wsparcie 😘

 • Katarzyna Żukocińska - awatar

  Katarzyna Żukocińska

  18.04.17
  18.04.17

  Trzymaj się myszko!

  • Ewelina Musiał - awatar

   Ewelina Musiał - Organizator zbiórki

   21.04.17
   21.04.17

   Dziękujemy 😘

11 123 zł z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 238 osób
Wpłać teraz
 
Ewelina Musiał - awatar

Ewelina Musiał

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 238

Monika Mnich - awatar
Monika Mnich
20
Paulina Dziugieł - awatar
Paulina Dziugieł
20
Katarzyna Czarnecka - awatar
Katarzyna Czarnecka
20
Asia Szlenda - awatar
Asia Szlenda
20
Agnieszka Pokrzywińska - awatar
Agnieszka Pokrzywińska
20
Weronika Limańczyk - awatar
Weronika Limańczyk
20
Maja Sokół - awatar
Maja Sokół
200
Hanna Łasica - awatar
Hanna Łasica
20
Maja Sokół - awatar
Maja Sokół
40
Aneta Domalska - awatar
Aneta Domalska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij