Zbiórka Turnus -rehabilitacja - zdjęcie główne

Turnus -rehabilitacja

8 828 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Barniak - awatar

Beata Barniak

Organizator zbiórki

Jestem mamą 13-letniego Marcinka ,który urodził się przedwcześnie w 29 tygodniu ciąży.           Tuż po urodzeniu trafił na Oddział Intensywnej Opieki Medycznej ,gdzie przez kilka miesięcy dzielnie walczył o życie. Teraz Marcinek wciąż walczy -ze schorzeniami ,które nie pozwalają mu na normalne życie,beztroskie życie dziecka, są to -mózgowe porażenie dziecięce, które uniemożliwia mu samodzielne chodzenie. Wymaga kupna nowego wozka ,częstym ostrzyknięciem botuliną oraz częstym zakładaniem gipsów.  Piłka nożna jest jego najwiekszym marzeniem. Naszym największym marzeniem jest aby mógł chodzić,żeby mógł samodzielnie żyć. Dlatego przeszedł bardzo poważna i ryzykowną operację,podczas której przecinają kilka wybranych włókien nerwów czuciowych,teraz musi byc intensywnie rehabilitowany.                                                                 Mimo tych chorób jest niezwykle dzielnym, mądrym, wciąż uśmiechniętym chłopcem.                 Marcinek jest pod stałą opieką wielu specjalistów.Konieczność zapewnienia odpowiednich warunków w domu, niezbędna dieta, leki, pomoce do rehabilitacji - to wszystko przekracza moje możliwości finansowe. Dlatego nawet najmniejszy dar z Państwa strony to dla mnie bardzo wiele. Każda złotówka to szansa na poprawę zdrowia i sprawności mojego synka.                      Za każdą pomoc serdecznie dziękuje.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Beata Barniak - awatar

  Beata Barniak

  23.04.2019
  23.04.2019

  Marcin

  Zdjęcie aktualizacji 30 149

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.10.2019
  06.10.2019

  :)

  • Beata Barniak - awatar

   Beata Barniak - Organizator zbiórki

   06.10.2019
   06.10.2019

   Dziękujemy

 • Maria Siwik - awatar

  Maria Siwik

  13.02.2019
  13.02.2019

  :) wplacone

8 828 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 38 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Barniak - awatar

Beata Barniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 38

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Łukasz Butzek - awatar
Łukasz Butzek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Zdzisław Brezdeń - awatar
Zdzisław Brezdeń
700
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Dominik Rogalski - awatar
Dominik Rogalski
20
Krzysztof Blazejczyk - awatar
Krzysztof Blazejczyk
2 500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 700
Tomasz Bajsarowicz - awatar
Tomasz Bajsarowicz
2 000

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij