Zbiórka walka o zosię i jej zdrowie - miniaturka zdjęcia

walka o zosię i jej zdrowie

Zbiórka walka o zosię i jej zdrowie - zdjęcie główne

walka o zosię i jej zdrowie

70 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Małgorzata Białkowska - awatar

Małgorzata Białkowska

Organizator zbiórki

WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE ZAŁOŻONA ZOSTAŁA ZBIÓRKA DLA MAŁEJ ZOSI ZA ZGODA JEJ MAMY CHCIAŁABYM CHOCIAŻ W TEN SPOSÓB POMÓC MAŁEJ ZOSI.ZOSIA JEST BARDZO SCHOROWANYM DZIECKIEM KTÓRE WYMAGA PILNEGO LECZENIA I INTENSYWNEJ REHABILITACJI I ZAKUP NAJPOTRZEBNIEJSZYCH I PILNYCH POTRZEB DO FUNKCJONOWANIA NP ZAKUP SPECJALISTYCZNEGO OBUWIA RZECZY SŁUŻĄCE DO REHABILITACJI CZY ART SPOŻYWCZYCH SPECJALNYCH ODŻYWEK A NA TO NIESTETY POTRZEBNE SA PIENIĄŻKI MYŚLĘ ŻE WSPÓLNIE DAMY RADĘ WIEM ŻE SĄ LUDZIE O WIELKICH SERCACH I LOS DZIECI NIE JEST IM OBOJĘTNY DOŁĄCZAM DOKUMENTACJĘ MEDYCZNĄ ZOSI 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Małgorzata Białkowska - awatar

  Małgorzata Białkowska

  21.07.19
  21.07.19

  bardzo proszę o pomoc dla zosi dziewczynka ma 7 lat i za sobą 7 lat cierpienia serdecznie zapraszam do pomocy nie bądzmy obojętni pomóżmy przecież wszystkie dzieci nasze są zachęcam do wsparcia zbiórki oraz udostępnianie postu

  Zdjęcie aktualizacji 34 601

70 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać teraz
 
Małgorzata Białkowska - awatar

Małgorzata Białkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Róża liśkiewicz - awatar
Róża liśkiewicz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij