Zbiórka Zbieramy na protezę nogi dla Mar - miniaturka zdjęcia

Zbieramy na protezę nogi dla Mar Jak założyć taką zbiórkę?

Zbieramy na protezę nogi dla Mar

205 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 


Kilka miesięcy temu życie Marka skupione było na rodzinie, pracy zawodowej i planach na przyszłość. Każda chwila spędzona z żoną i synem dawała mu mnóstwo radości.

7 lipca 2016 roku 28 letni Marek pojechał jak codziennie do pracy. To w tym dniu wydarzył się tragiczny w skutkach wypadek samochodowy, w którym brał udział. Marek zapadł w śpiączkę z której wybudził się po m-cu, miał zmiażdżoną miednicę,połamane nogi. Jego stan był bardzo ciężki, lekarze walczyli o jego życie , musieli amputować mu nogę.

Jego świat runął. W jednej chwili z osoby pełnosprawnej Marek stał się inwalidą.

Dramat rodziny cały czas trwa. Marek do dnia wypadku był jedynym żywicielem rodziny. Agnieszka opiekowała się w domu ich 3,5 letnim synkiem Wiktorkiem. Ze względów finansowych , po powrocie ze szpitala, opuścili mieszkanie w Ostródzie, które wynajmowali i przeprowadzili się do rodziców Agnieszki .Ciężko było nam wysłuchać historię tej rodziny. Marek ze łzami w oczach powiedział nam że będzie walczyć aby wrócić do pracy i utrzymać rodzinę, choć droga do tego celu jest długa i bolesna, jak sam powiedział ma dla kogo żyć i nie podda się. Marka czeka jeszcze kolejna operacja biodra, później długa rehabilitacja. Kolejny etap to zakup protezy nogi i są to koszty olbrzymie dla tej rodziny.
 Mimo tragedii jaka ich spotkała na ich twarzach pojawia się uśmiech podczas rozmowy i nadzieja, że znajdą się ludzie , którzy im pomogą spełnić ich marzenie aby Marek mógł chodzić. 

Marek chce wrócić do pracy i utrzymać swoją rodzinę. Wypadek traktuję jako życiowy test, zdarzenie, które nie może zmienić jego celów i marzeń.

Proteza lewej nogi to koszt około 100 000 zł. Do tego dochodzą koszty rehabilitacji i dojazdów na rehabilitację. 

Potrzebne jest wsparcie osób, które mogą i chcą pomóc Markowi.

W pomoc dla Marka bardzo zaangażowało się stowarzyszenie z Ostródy : 

DZIEL SIĘ SERCEM, które organizuje bazarek dla Marka na FB oraz inne imprezy wspierające szczytny cel.

Zapraszamy na stronę fundacji na której to Pan Marek ma swój profil i tam umieszczamy wszystkie akcje związane z pomocą dla podopiecznego 

http://sanus.aniwo.pl/?015-marek-jasinski,87

Będziemy niezmiernie wdzięczni za wszelką pomoc. 


Ps. Każdy z nas może przekazać dla Marka 1 % (KRS 0000026673) cel szczególny:  015, darowizna dla Marka Jasińskiego


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
205 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Paulina - awatar
Paulina
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
anonim - awatar
anonim
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij