Zbiórka Wyjazd - na Mistrzostwa Świata - miniaturka zdjęcia

Wyjazd - na Mistrzostwa Świata Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wyjazd - na Mistrzostwa Świata - zdjęcie główne

Wyjazd - na Mistrzostwa Świata

11 000 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 188 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marek Kapela - awatar

Marek Kapela

Organizator zbiórki

Edit: Zebraliśmy!!! Dziękuję każdej osobie która się do tego przyczyniła. Nie spodziewałem się, że moja sprawa poniesie się aż tak mocno i szybko. Jeżeli nadal bedą Państwo wpłacali pieniądze to zostaną one oczywiście przeznaczone na mój dalszy kolarski rozwój, w tym przygotowania do Szosowych Mistrzostw Świata (jeśli zostanę na nie powołany). Odbędą się one w Australii pod koniec września. Chciałbym też przypomnieć, że zgodnie z tym, co napisałem w opisie poniżej wszystkie wydatki dla transparentności zamierzam udokumentować dodając tutaj faktury i paragony.

Cześć, nazywam się Marek Kapela i jestem reprezentantem Polski w kolarstwie torowym i szosowym w kategorii junior. W latach 2019-2022 zdobyłem 10 medali Mistrzostw Polski, z czego 3 złote. W Torowych Mistrzostwach Europy Juniorów 2022 zająłem:

4 miejsce w wyścigu eliminacyjnym

7 miejsce w wyścigu indywidualnym na dochodzenie

4 miejsce w wyścigu drużynowym na dochodzenie

Polski Związek Kolarski poinformował mnie, że nie ma środków finansowych żeby wysłać mnie na Torowe Mistrzostwa Świata Juniorów w Izraelu. W związku z tym jestem zmuszony spróbować zgromadzić niezbędną kwotę za pomocą tej zbiórki. Wraz z trenerem uważamy, że jestem w formie, która pozwala walczyć o medale, do których na Mistrzostwach Europy zabrakło bardzo niewiele.

Na transport potrzebuję około 3 tyś. PLN, reszta to koszty to zakwaterowania i wyżywienia, które w Izraelu są niestety bardzo wysokie. Konkurencje, w których mogę wystartować będą odbywały się 25 i 27 sierpnia. 23 sierpnia wyleci ostatni samolot przed tym terminem, i jest to czas, do którego muszę zebrać pieniądze. Mam nadzieję na Waszą Pomoc. Będę ogromnie wdzięczny za dokonane wpłaty i udostępnienia. Każda złotówka przybliży mnie do upragnionego celu. 

W celu przejrzystości i transparentności wszystkie rozliczenia (paragony, faktury itp.) umieszczę po wyjeździe tutaj i na moim profilu na Facebooku https://www.facebook.com/Kapelamazowsze. Natomiast wszystkie środki niewykorzystane na wyjazd rozdysponuję na inne aspekty uprawianego przeze mnie sportu, również przedstawiając rozliczenia.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Marek Kapela - awatar

  Marek Kapela

  14.08.2022
  14.08.2022

  Zebraliśmy!!!
  Dziękuję każdej osobie która się do tego przyczyniła. Nie spodziewałem się, że moja sprawa poniesie się aż tak mocno i szybko. Jeżeli nadal bedą Państwo wpłacali pieniądze to zostaną one oczywiście przeznaczone na mój dalszy kolarski rozwój, w tym przygotowania do Szosowych Mistrzostw Świata (jeśli zostanę na nie powołany). Odbędą się one w Australii pod koniec września. Chciałbym też przypomnieć, że zgodnie z tym, co napisałem w opisie zbiórki wszystkie wydatki dla transparentności zamierzam udokumentować dodając tutaj faktury i paragony.

  Zdjęcie aktualizacji 100 050

Komentarze


 • Waldemar Zboralski - awatar

  Waldemar Zboralski

  14.08.2022
  14.08.2022

  Daj lanie żydom!

 • Ireneusz Stojak - awatar

  Ireneusz Stojak

  14.08.2022
  14.08.2022

  szlifuj formę na te i przyszłe zawody!!

 • Agata - awatar

  Agata

  14.08.2022
  14.08.2022

  Powodzenia w walce o marzenia !

 • Paweł - awatar

  Paweł

  14.08.2022
  14.08.2022

  Jaaadyyymyyy !!! ;]

 • Kamila - awatar

  Kamila

  14.08.2022
  14.08.2022

  Powodzenia!!!

11 000 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 188 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marek Kapela - awatar

Marek Kapela

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 188

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
9
JAN BARTOSIEWICZ - awatar
JAN BARTOSIEWICZ
20
Mateo Stajnia - awatar
Mateo Stajnia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Kamil - awatar
Kamil
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
ag67 - awatar
ag67
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij