Zbiórka Handbike rower rehabilitacyjny - miniaturka zdjęcia

Handbike rower rehabilitacyjny

Zbiórka Handbike rower rehabilitacyjny - zdjęcie główne

Handbike rower rehabilitacyjny

830 zł z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać teraz
 
Marek Wiśniewski - awatar

Marek Wiśniewski

Organizator zbiórki

Nazywam się Marek Wiśniewski i potrzebuję waszej pomocy już  prawie od 30 lat poruszam się na wózku na skutek wypadku motocyklowego. Od najmłodszych lat sport był bardzo ważny
w moim życiu, najpierw zapasy, a po wypadku wyścigi samochodowe , teraz wyścigi rowerowe jak sami widzicie tu nic się nie zmieniło  pomimo wypadku sport nadal  jest bardzo ważny, niestety rowery dla niepełnosprawnych są bardzo drogie , ten na którym obecnie się ścigam nie pozwala mi na nawiązanie równej walki z zawodnikami z kraju i zagranicy tak jak w każdym profesjonalnym sporcie sprzęt ma ogromne znaczenie  pomimo mojego ogromnego zaangażowania w treningi nic więcej nie mogę zrobić bez zmiany roweru na nowszej generacji.

Z góry dziękuję za waszą pomoc 

Marek W.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Marek Wiśniewski - awatar

  Marek Wiśniewski

  23.05.19
  23.05.19

  Kolejny mały sukces w ubiegłym tygodniu w biegu Fiata udało się zakończyć wyścig na 3 miejscu :)

  Zdjęcie aktualizacji 31 721

830 zł z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać teraz
 
Marek Wiśniewski - awatar

Marek Wiśniewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 18

Tomasz Dominiak - awatar
Tomasz Dominiak
100
Zdzisława - awatar
Zdzisława
50
Annna - awatar
Annna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Adam Dworczyk - awatar
Adam Dworczyk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Sławek - awatar
Sławek
20
Adam - awatar
Adam
20
Magdalena Karkus - awatar
Magdalena Karkus
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij