Zbiórka Dla Marii Krawczyk na leczenie - miniaturka zdjęcia

Dla Marii Krawczyk na leczenie

Zbiórka Dla Marii Krawczyk na leczenie - zdjęcie główne

Dla Marii Krawczyk na leczenie

694 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać teraz
 
Marcin Jaźwiecki - awatar

Marcin Jaźwiecki

Organizator zbiórki


Hej biegacze i nie tylko !!!

Nasz biegowy kolega i jego mama potrzebują pomocy !!

Mam nadzieje że możemy na Was liczyć.

Pani Maria została potrącona na pasach, teraz walczy o powrót do zdrowia. 

Koszty rehabilitacji i leków  są bardzo duże. 

Liczę na Waszą pomoc , każda złotówka się liczy !!!

Wpłać dowolną kwotę i udostępnij !!!

To już 6 miesięcy od wypadku, a ja każdego dnia nie mogę wyjść z podziwu jak wielka chęć do życia jest w tej wspaniałej kobiecie. Cieszymy się każdym dniem:)

Powoli nadrabiają kilkumiesięczne rozstanie:)
Dziękujemy Wszystkim za pomoc i dobrą energię, która dodaje nam sił. Cieszymy się tym co mamy, wiemy też że ciężka droga jeszcze przed nami. Pamiętajcie, Dobro Zawsze Wraca !!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
694 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób
Wpłać teraz
 
Marcin Jaźwiecki - awatar

Marcin Jaźwiecki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 20

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Piotr Wey - awatar
Piotr Wey
10
Kasia SK - awatar
Kasia SK
30
Basia Kęsek - awatar
Basia Kęsek
100
Ania i Marek - awatar
Ania i Marek
100
Joanna Archaniołowicz - awatar
Joanna Archaniołowicz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij