Zbiórka Rehabilitacja na turnusach - zdjęcie główne

Rehabilitacja na turnusach

20 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Jany - awatar

Katarzyna Jany

Organizator zbiórki

Urodziłam się za dużo przedwcześnie, bo w 28 tygodniu ciąży, z wagą 1400 gram. Tydzień później dostałam w szpitalu zapalenie płuc. Stan był bardzo ciężki, to cud że żyję! Mam niedowład kończyn górnych i dolnych. Całe moje życie to walka o sprawność! Wymagam stałej, intensywnej rehabilitacji oraz specjalistycznych turnusów rehabilitacyjnych. Koszty rehabilitacji są ogromne! Godzina rehabilitacji to koszt 100 złotych. Cena 2 - tygodniowego turnusu waha się w granicach od 7.000 - 9.000 złotych. Obecnie jest wiele ośrodków specjalizujących się w terapiii  osób z niepełnosprawnościami. Potrzebuję kilka takich turnusów w ciągu roku. Rehabilitacja trwa tam kilka godzin dziennie dziennie i jest kompleksowa, dlatego daje największe efekty. Na turnusach terapeuci pracują najskuteczniejszymi metodami neurofizjologicznymi. Ćwiczenia prowadzone są też z użyciem innowacyjnych urządzeń np. LOKOMATU do nauki chodu. Każde zajęcia dobierane są indywidualnie i odbywają się pacjent-terapeuta. Moje szanse na samodzielne chodzenie są duże i zależą od tego, ile specjalistycznych turnusów uda mi się odbyć. Bardzo bym chciała, żeby moje życie zmieniło się na lepsze, żebym była bardziej sprawna i samodzielna a tym samym niezależna. Turnusy to również rehabilitacja społeczna. Mam wiele marzeń ale największym z nich jest samodzielne chodzenie i funkcjonowanie. Każda wpłata jest dla mnie szansą do normalnego życia. Anioły są wśród nas, tylko tak trudno je znaleźć. Za okazane wsparcie finansowe z góry najserdeczniej dziękuję!

                                  Proszę, przekaż mi swój 1% podatku:                                                              Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą                                                                              KRS: 0000037904  Cel szczegółowy: 487 Jany Katarzyna Maria                                               

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
20 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Jany - awatar

Katarzyna Jany

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Marta - awatar
Marta
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij