Zbiórka Pomóżmy Mariolci! - zdjęcie główne

Pomóżmy Mariolci!

5 236 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 76 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Gaw - awatar

Karolina Gaw

Organizator zbiórki

Najcudowniejsza kobieta jaką znam, czyli moja mama Mariola 18 grudnia 2018 roku uległa wypadkowi. Idąc do pracy, którą tak bardzo lubiła, została potrącona na przejściu dla pieszych. Z bardzo poważnym urazem głowy, trafiła do szpitala. Mama doznała urazu wielonarządowego (, obrzęk mózgu, krwiaki, złamana miednica, kość łonowa, kulszowa, pęknięta panewka). Porażenie czterokończynowe, niedowład prawej strony. Wtedy lekarze nie dawali mamie szans na wyjście z tego. Kazali przygotować się na to, że pozostanie w stanie śpiączki spowodowanej urazem głowy. Nigdy nie wzięliśmy takiej opcji pod uwagę, życie bez mamy nie miałoby najmniejszego sensu. Postanowiliśmy na własną rękę walczyć o tą cudowną kobietę, która zawsze niosła pomoc innym i nagle,w jedną sekundę sama tej pomocy potrzebowała. Mama ze szpitala została przewieziona do ośrodka rehabilitacyjnego w Obornikach. Niestety ośrodek ten okazał się totalną porażką. Dlatego też w marcu zabraliśmy mamę do domu i to było najlepsze co można było zrobić! Rozpoczęliśmy intensywną rehabilitację, która dała niesamowity efekt. Mama ma około 20 godz terapii w tygodniu. W skład terapii wchodzą zajęcia z rehabilitantami, praca z neurologopedką, a także z neuropsychologiem. Trafiliśmy na wspaniałą ekipę, która ma wielkie serce do tego co robi. Dzięki pracy specjalistów oraz uporowi mojej mamy Marioli postęp w terapii jest niesamowity. Mama potrafi postawić kilka kroków sama, co kilka miesięcy temu było tylko marzeniem. Niedowład prawej strony również trochę ustąpił. Aby mama wyszła z tego i stała się samodzielna konieczna jest jeszcze długa i intensywna terapia. Niestety jest ona bardzo kosztowna (około 8 tyś miesięcznie), a wszelkie procedury prawne trwają bardzo długo. Dlatego w imieniu swoim i swojej mamy zwracam się z ogromną prośbą o wsparcie nas w tych trudnych chwilach. Zgromadzone środki pozwolą na pokrycie rehabilitacji, którą jest jedynym sposobem aby mama wyszła z tego. Z góry dziękuję za wszelką pomoc. Karolina

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.10.2019
  20.10.2019

  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.09.2019
  26.09.2019

  Życzę Pani mamie powrotu do zdrowia i wspaniale ze tak pani o nia walczy :-)

  • Karolina Gaw - awatar

   Karolina Gaw - Organizator zbiórki

   26.09.2019
   26.09.2019

   Dziękuję bardzo za miłe słowa:) Pozdrawiamy ciepło!

5 236 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 76 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Gaw - awatar

Karolina Gaw

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 76

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia Kaczmarczyk - awatar
Kasia Kaczmarczyk
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Dagmara - awatar
Dagmara
20
Ola Sari - awatar
Ola Sari
20
Magda K - awatar
Magda K
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij