Zbiórka 4 Tygodnie Rehabilitacji - zdjęcie główne

4 Tygodnie Rehabilitacji

36 zł  z 3 054 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Mariusz Keklak - awatar

Mariusz Keklak

Organizator zbiórki

Nazywa się Mariusz Keklak. Mam 52 lata. Jestem szczęśliwie żonaty i mam dwójkę wspaniałych dzieci.

Od trzydziestu lat choruję na stwardnienie rozsiane na którą do tej pory nie wynaleziono leku. Biorę leki które mają za zadanie spowolnienie choroby i odsunięcie w czasie postępującej niepełnosprawności. Wielką rolę w tej walce odgrywa fachowa rehabilitacja, która niestety jest kosztowna. Fachowa opieka w Ośrodku dla chorych na SM w Bornym Sulinowie przynosi rezultaty i po takim  turnusie człowiek nabiera sił na kolejne zmagania z przeciwnościami życia. Oprócz tych turnusów nauczano mnie tam jak ważne są domowe ćwiczenia i dlatego codziennie staram się wygospodarować 15-30 minut dla zdrowia. 

Będę wdzięczy za każdą pomoc i już dziękuję za wsparcie. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
36 zł  z 3 054 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Mariusz Keklak - awatar

Mariusz Keklak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Emilia - awatar
Emilia
25
Bartosz Karaś - awatar
Bartosz Karaś
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij