Zbiórka Podreperowanie budżetu - zdjęcie główne

Podreperowanie budżetu

120 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Mariusz Matuszewski - awatar

Mariusz Matuszewski

Organizator zbiórki

  Mam 47 lat, mieszkam z rodziną i pracuję w Żarach. Jestem niepełnosprawny. Mam dwie nogi i dwie ręce i teoretycznie nie widać po mnie tej niepełnosprawności, nie zawsze jednak jest ona widoczna na zewnątrz, ból fizyczny i psychiczny z jakim przyszło mi żyć, towarzyszy mi od dziecka, tak się pewne sprawy potoczyły niefortunnie że zaważyły nad całym doczesnym życiem. Żyję z tym i umrę wcześniej lub później z tą świadomością że moje ŻYCIE nie wiele ma wspólnego z normalnym życiem. 

     Przyszedł ten czas gdy wydatki przekroczyły mój dochód. Nie mam możliwości, żeby poszukać lepiej płatnej pracy. Tą co mam szanuję i trzymam się jej, bo drugiej takiej za te pieniądze nie znajdę, choć są tacy, zwłaszcza współpracownicy, że myślą, że jak siedzę na stołku w biurze, to zarabiam nie wiadomo jakie pieniądze.

Borykam się z wiecznym remontem, co widać w tle :( na fachowców, mnie nie stać, tyle ile mogę robię sam, na razie wszystko działa. Albo może masz fach w rękach, chętnie skorzystam z pomocy, nie zapłacę Ci, ale tak jak dam radę odwdzięczę się.

Jeśli zechcesz wpłacić darowiznę skorzystaj z dostępnych form na stronie. Jeśli zechcesz pożyczyć mi pewną kwotę, napisz do mnie [email protected] . W temacie wpisz "Pomagam.pl - Pożyczka". Możesz też wpłacić w inny sposób, dostępne e-portfele, konta kryptowalutowe, konto bankowe.

Dziękuję.

P.S.

Powyższy tekst został zmodyfikowany kompletnie, poprzednia wersja jest już na blogu pod adresem: (adres strony na zapytanie e-mail), łącznie z wersją pierwszą i zaktualizowaną.

Proszę aby udostępnić wśród swoich znajomych, jeśli nie Ty, może trafi na kogoś kto poratuje mnie w potrzebie. 

Albo zagraj ze mną w LottoGrupowe więcej informacji na https://lottogrupowe.blogspot.com 

Pozdrawiam,
Mariusz Matuszewski

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Mariusz Matuszewski - awatar

    Mariusz Matuszewski

    28.11.2019
    28.11.2019

    Dziękuję za dotychczasowe wpłaty, chciałbym i Ja kiedyś wspomóc potrzebujacych w potrzebie, mam taki plan.

120 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Mariusz Matuszewski - awatar

Mariusz Matuszewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Janek Jaszczyk - awatar
Janek Jaszczyk
50
Jan Lach - awatar
Jan Lach
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij