Zbiórka Pomoc dla Marka na Rehabilitację - zdjęcie główne

Pomoc dla Marka na Rehabilitację

400 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Ha - awatar

Beata Ha

Organizator zbiórki

Wesprzyjmy Marka w sfinansowaniu rehabilitacji neurologicznej

Marek to wspaniały człowiek, pełen pasji i radości, której nigdy nie zgubił..

12 lat temu nagle zachorował.. i prawie z dnia na dzień siadł na wózek inwalidzki. Miał tyle marzeń, jak każdy z nas – rajdy samochodowe, w których uczestniczył, wychowanie 2 córek i wiele innych pasji. Codziennie zarażał ludzi wokół wielkim uśmiechem, dobrem i radością. Nigdy nie zrezygnował z marzeń. Nie poddał się. Nie pozwólmy żeby w nim zgasła siła i zniknęły marzenia bezpowrotnie.

Stwardnienie rozsiane, dwukrotne leczenie na boreliozę, nerwoból, neuralgia nerwu trójdzielnego, ostatnio dodatkowo miał dwa wylewy krwi do mózgu (udary) bezwład rąk i nóg, kilkaset godzin spędzonych w wielu szpitalach i na rehabilitacjach, ale wciąż ogromna wiara, uśmiech chociaż przez ból –nie pozwólmy, by ta choroba go złamała, by zwyciężyła. Marek walczy, ale chcemy mu pomóc żeby sam nie poległ..

Życie może być pełne sensu pomimo i wbrew cierpieniu… on to wie i znosi z pokorą. Ale nasza pomoc może okazać się nieoceniona.

Bardzo dziękujemy za każde wsparcie!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.04.17
  07.04.17

  Mam nadzieję, że się uda. Jestem z Wami :)

  • Beata Ha - awatar

   Beata Ha - Organizator zbiórki

   11.04.17
   11.04.17

   Bardzo dziękuję :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.04.17
  07.04.17

  Mam nadzieję, że trochę pomogłem ☺

  • Beata Ha - awatar

   Beata Ha - Organizator zbiórki

   11.04.17
   11.04.17

   Bardzo dziękuję :)

400 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Ha - awatar

Beata Ha

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Pawel Dutkalski - awatar
Pawel Dutkalski
59
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Beata Ha - awatar
Beata Ha
100
Dorota Maciejewska - awatar
Dorota Maciejewska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij