Zbiórka Pomoc dla Marka na Rehabilitację - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Marka na Rehabilitację Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc dla Marka na Rehabilitację - zdjęcie główne

Pomoc dla Marka na Rehabilitację

400 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Ha - awatar

Beata Ha

Organizator zbiórki

Wesprzyjmy Marka w sfinansowaniu rehabilitacji neurologicznej

Marek to wspaniały człowiek, pełen pasji i radości, której nigdy nie zgubił..

12 lat temu nagle zachorował.. i prawie z dnia na dzień siadł na wózek inwalidzki. Miał tyle marzeń, jak każdy z nas – rajdy samochodowe, w których uczestniczył, wychowanie 2 córek i wiele innych pasji. Codziennie zarażał ludzi wokół wielkim uśmiechem, dobrem i radością. Nigdy nie zrezygnował z marzeń. Nie poddał się. Nie pozwólmy żeby w nim zgasła siła i zniknęły marzenia bezpowrotnie.

Stwardnienie rozsiane, dwukrotne leczenie na boreliozę, nerwoból, neuralgia nerwu trójdzielnego, ostatnio dodatkowo miał dwa wylewy krwi do mózgu (udary) bezwład rąk i nóg, kilkaset godzin spędzonych w wielu szpitalach i na rehabilitacjach, ale wciąż ogromna wiara, uśmiech chociaż przez ból –nie pozwólmy, by ta choroba go złamała, by zwyciężyła. Marek walczy, ale chcemy mu pomóc żeby sam nie poległ..

Życie może być pełne sensu pomimo i wbrew cierpieniu… on to wie i znosi z pokorą. Ale nasza pomoc może okazać się nieoceniona.

Bardzo dziękujemy za każde wsparcie!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.04.2017
  07.04.2017

  Mam nadzieję, że się uda. Jestem z Wami :)

  • Beata Ha - awatar

   Beata Ha - Organizator zbiórki

   11.04.2017
   11.04.2017

   Bardzo dziękuję :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.04.2017
  07.04.2017

  Mam nadzieję, że trochę pomogłem ☺

  • Beata Ha - awatar

   Beata Ha - Organizator zbiórki

   11.04.2017
   11.04.2017

   Bardzo dziękuję :)

400 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Beata Ha - awatar

Beata Ha

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Pawel Dutkalski - awatar
Pawel Dutkalski
59
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Beata Ha - awatar
Beata Ha
100
Dorota Maciejewska - awatar
Dorota Maciejewska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij