3. Szczeciński Marsz Równości

5 805 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 70 osób

Zbieramy środki na organizację trzeciej edycji Marszu Równości w Szczecinie.

We collect funds for the third Pride Parade in Szczecin.

( More in ENGLISH BELOW)

 

Organizujemy Trzeci Szczeciński Marsz Równości na znak protestu przeciw nietolerancji i dyskryminacji osób LGBTQ+ w Polsce.

Chcemy kraju w którym:

Politycy nie będą mówić o nas, że nie jesteśmy ludźmi, tylko ideologią.

Nie będzie stref wolnych od LGBT.

Ktoś taki jak Kaja Godek nie będzie nas wyzywał od zboczeńców.

Nie będą nas bić na ulicy za tęczę i trzymanie ukochanej osoby za dłoń.

Po ulicach nie będą jeździć homofobiczne furgonetki.

Rodzice będą nas kochać i akceptować takimi jakimi jesteśmy.

Nie wyrzucą nas z pracy za orientację seksualną lub tożsamość płciową.

Nie będą nam życzyć śmierci tylko dlatego, że kochamy osobę tej samej płci.

Aktywistka Margot nie zostałaby aresztowana i brutalnie traktowana przez funkcjonariuszy.

Ola i Sylwia będą mogły w końcu wziąć ślub.

Zuza, Michał, Kacper, Wiktor, Milo i Dominik nadal mogliby żyć. Szczęśliwie żyć.

Nie będzie nagonki na nas.

Nie spoczniemy dopóki w naszym kraju nie zaczną patrzeć na nas jak na ludzi i nie będą szczuć na nas społeczeństwa. 

Chcemy być traktowani z szacunkiem na jaki zasługuje każdy człowiek.

Na co zbieramy?

1. Obsługa Marszu

Nagłośnienie zarówno podczas przemówień jak i na samego przemarszu. Wynajęcie i zatankowanie samochodów na platformy muzyczne. Banner, trytki do banerów oraz taśmy grodzeniowe. Koszty dojazdu i zakwaterowania prowadzących platformy oraz godziwa gaża dla artystów, zwłaszcza że po covidzie nie mają lekko.

2. Koszty dodatkowe 

M. in. opłaty licencyjne za odtwarzanie muzyki w miejscu publicznym, a także ubezpieczenie OC marszu. Zakup wody do picia dla uczestników marszu, wolontariuszy i organizatorów. Zakup farb, flag, dekoracji - baloniki, brokat, tasiemki itd.

3. Materiały promocyjne

Ulotki, banery, plakaty i transparenty, emisja spotów reklamowych w środkach komunikacji publicznej.

We collect money for:

1. Pride March technical servicing

Sound systems for the opening speeches and for playing music from the cars during the Pride. Banners, decorations and all necessary equipment. Rents of cars and fuel for parade floats. Also travel costs, accomodation and remuneration for the performing artists (they have a hard time after COVID-19 restrictions) .

2. Additional costs

License fee for playing music in public space, insurance, security service. Purchase of water for participants, volunteers and organizers. Purchase of paint, flags, decorations - balloons, glitter, tape e.t.c.

3. Marketing

Posters, flyers, promotional spots in public transport, informational materials.

 

 

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Kamil - awatar

  Kamil

  14.09.2021
  14.09.2021

  Pride!

 • Paulina Stypinska - awatar

  Paulina Stypinska

  04.09.2021
  04.09.2021

  Życzę sukcesu i miłej zabawy :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.09.2021
  01.09.2021

  Chociaż symbolicznie na wspólny cel, żeby zadbać o bezpieczeństwo LUDZI. Bo nikt nie powinien bać się spacerów po mieście z ukochaną osobą.

5 805 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 70 osób

Wpłaty: 70

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Roman Czyborra - awatar
Roman Czyborra
20
Kamil - awatar
Kamil
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij