Zbiórka rehabilitacja ręki spastycznej - miniaturka zdjęcia

rehabilitacja ręki spastycznej Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka rehabilitacja ręki spastycznej - zdjęcie główne

rehabilitacja ręki spastycznej

2 492 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Detko - awatar

Marta Detko

Organizator zbiórki

Nazywam się Marta Detko,Mam 36 lat,i od lipca 2016 roku jestem osobą niepełnosprawną.Niestety jak to w zyciu bywa choroba przychodzi nagle i zabiera zbyt wiele,tak tez sie stało w moim przypadku:21 lipca 2016 roku wystąpił u mnie silny ból głowy,w badaniu TKgłowy stwierdzono  krwotok podpajęczynówkowy,a mianowicie pęknięcie tętniaka prawej tętnicy szyjnej wewnętrznej,w dniu 30 lipca mój stan zdrowia na tyle się pogorszył,ze decydowano o przeniesieniu mnie na oddział OIT z powodu narastającej niewydolności oddechowej i zaburzeń świadomości.po czym zaintubowano mnie,i zastosowano oddech zastepczy z respiratora.6 sierpnia juz oddychałam samodzielnie,ale od tamtego czasu potrzebuję intensywnej rehabilitacji.Od czasu wyjscia ze szpitala non stop ten proces trwa,bo już nauczyłam sie chodzić,ale niestety ręka do tej pory nie ruszyła.A ze jestem samotną mamą,wdowa od ponad 9 lat,musze jakoś sobie radzić.Teraz gdyby nie pomoc mojej mamy,bo tato umarł gdy zachorowałam zyciu codziennym pewnie zginęłabym.W pierwszym roku dosc duzo zabiegów refundowanych miałam u siebie w miescie plus 4 turnusy rehabilitacji sanatoryjej.Ale niestety to efektu w rehabilitacji reki nie przynosi i do tej pory ona,tzn lewa ręka jest całkowicie bezwładna.Ale znalazłam nowa metode terapii ręki spastycznej,tylko ze ta terapia jest tylko prywatna,koszt jednej godzy terapii to 120 zł,HABILIS,ortezy do terapii reki spastycznej,dają nadzieje na przywrócenie czesci funkcjonalnosci mojej ręki,bo ona juz nigdy nie bedzie taka jak przed chorobą.Ortezy które wspomagają terapie niestety sa pełnopłatne,a NFZ a tymbardziej PFRON,nie finansuja tego.dlatego stad moja prośba o niewielką pomoc w powrocie do mojej sprawnosci. Jestem już podopiecznąfundacji AVALON.Mój nr KRS:0000270809,w rubryce uzupełniajace (bardzo ważne)należy wpisać numer członkowski czyli:Detko8907

Można również wysłać SMS  pod numer 75 165 o tresci:POMOC8907

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Sylwia Borowiec Poczynek - awatar

  Sylwia Borowiec Poczynek

  10.03.2018
  10.03.2018

  Powrotu do zdrowia życzę 😘

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.01.2018
  16.01.2018

  Trzymam kciuki za terapię :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.01.2018
  14.01.2018

  Marta powrotu do zdrowia Ci życzę, pozdrawiam

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.01.2018
  11.01.2018

  Szybkiego powrotu do zdrowia 😉

 • Arkadiusz - awatar

  Arkadiusz

  10.01.2018
  10.01.2018

  Martuś Trzymam kciuki pozdrawiam

2 492 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 47 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Detko - awatar

Marta Detko

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 47

Alina Bak - awatar
Alina Bak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Damian - awatar
Damian
50
Katarzyna Bartosz - awatar
Katarzyna Bartosz
20
Lidka - awatar
Lidka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewa N. - awatar
Ewa N.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij