Zbiórka Zakup mieszkania, aby godnie żyć - miniaturka zdjęcia

Zakup mieszkania, aby godnie żyć

Marta Długa - awatar

Marta Długa

Organizator zbiórki

Nazywam się Marta Długa i mieszkam z mamą i tatą w Krotoszynie. Mama jest chora psychicznie na shizofrenię paranoidalną i nie daje nam żyć tzn. wykańcza nas psychicznie, wszystkiego się czepia, wyzywa mnie i ojca od najgorszej, opowiada wszystkim o nas nieprawdę. Sąd nie chce mimo to umieścić ją w domu opieki. Po wyjściu ze szpitala psychiatrycznego jest to samo. Ja i ojciec jesteśmy coraz bardziej znerwicowani przez matkę. W związku z tym zbieramy na kupno mieszkania w bloku - 2 pokoje, aby się od niej wyprowadzić. Moją mamą mogą zająć się jej siostry. 

Ja i ojciec jesteśmy niepełnosprawni bez zdolności do wykonywania pracy orzeczone przez lekarza. Ojciec ma chore nogi, niedosłyszący i niedowidzący. Ja mam wrodzoną zaćmę i chore nogi, które nie pozwalają mi wykonywać pracy stojącej oraz jestem bardzo powolna, przez co nie mogę utrzymać się w żadnej pracy.  Również mam astmę oskrzelową, przez którą każdy wysiłek powoduje atak astmy. Ja i ojciec mamy niskie renty i zasiłek pielęgnacyjny.

Błagamy o pomoc w zbiórce pieniędzy na kupno mieszkania w bloku - 2 pokoje, kuchnia, łazienka. Wasza pomoc pozwoli nam spokojnie i godnie żyć oraz wyleczyć zdrowie psychiczne.

Z góry dziękujemy i będziemy wam bardzo wdzięczni, Bóg na pewno wam to wynagrodzi.


Pozdrawiamy Marta Długa i Tadeusz Długi

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Marta Długa - awatar

Marta Długa

Organizator zbiórki

Wpłaty - 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij