Zbiórka Zakup mieszkania, aby godnie żyć - miniaturka zdjęcia

Zakup mieszkania, aby godnie żyć Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Zakup mieszkania, aby godnie żyć - zdjęcie główne

Zakup mieszkania, aby godnie żyć

1 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Długa - awatar

Marta Długa

Organizator zbiórki

Nazywam się Marta Długa i mieszkam z mamą i tatą w Krotoszynie. Mama jest chora psychicznie na shizofrenię paranoidalną i nie daje nam żyć tzn. wykańcza nas psychicznie, wszystkiego się czepia, wyzywa mnie i ojca od najgorszej, opowiada wszystkim o nas nieprawdę. Sąd nie chce mimo to umieścić ją w domu opieki. Po wyjściu ze szpitala psychiatrycznego jest to samo. Ja i ojciec jesteśmy coraz bardziej znerwicowani przez matkę. W związku z tym zbieramy na kupno mieszkania w bloku - 2 pokoje, aby się od niej wyprowadzić. Moją mamą mogą zająć się jej siostry. 

Ja i ojciec jesteśmy niepełnosprawni bez zdolności do wykonywania pracy orzeczone przez lekarza. Ojciec ma chore nogi, niedosłyszący i niedowidzący. Ja mam wrodzoną zaćmę i chore nogi, które nie pozwalają mi wykonywać pracy stojącej oraz jestem bardzo powolna, przez co nie mogę utrzymać się w żadnej pracy.  Również mam astmę oskrzelową, przez którą każdy wysiłek powoduje atak astmy. Ja i ojciec mamy niskie renty i zasiłek pielęgnacyjny.

Błagamy o pomoc w zbiórce pieniędzy na kupno mieszkania w bloku - 2 pokoje, kuchnia, łazienka. Wasza pomoc pozwoli nam spokojnie i godnie żyć oraz wyleczyć zdrowie psychiczne.

Z góry dziękujemy i będziemy wam bardzo wdzięczni, Bóg na pewno wam to wynagrodzi.


Pozdrawiamy Marta Długa i Tadeusz Długi

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Długa - awatar

Marta Długa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij