Zbiórka Zakup mieszkania, aby godnie żyć - miniaturka zdjęcia

Zakup mieszkania, aby godnie żyć

Zbiórka Zakup mieszkania, aby godnie żyć - zdjęcie główne

Zakup mieszkania, aby godnie żyć

1 zł z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Marta Długa - awatar

Marta Długa

Organizator zbiórki

Nazywam się Marta Długa i mieszkam z mamą i tatą w Krotoszynie. Mama jest chora psychicznie na shizofrenię paranoidalną i nie daje nam żyć tzn. wykańcza nas psychicznie, wszystkiego się czepia, wyzywa mnie i ojca od najgorszej, opowiada wszystkim o nas nieprawdę. Sąd nie chce mimo to umieścić ją w domu opieki. Po wyjściu ze szpitala psychiatrycznego jest to samo. Ja i ojciec jesteśmy coraz bardziej znerwicowani przez matkę. W związku z tym zbieramy na kupno mieszkania w bloku - 2 pokoje, aby się od niej wyprowadzić. Moją mamą mogą zająć się jej siostry. 

Ja i ojciec jesteśmy niepełnosprawni bez zdolności do wykonywania pracy orzeczone przez lekarza. Ojciec ma chore nogi, niedosłyszący i niedowidzący. Ja mam wrodzoną zaćmę i chore nogi, które nie pozwalają mi wykonywać pracy stojącej oraz jestem bardzo powolna, przez co nie mogę utrzymać się w żadnej pracy.  Również mam astmę oskrzelową, przez którą każdy wysiłek powoduje atak astmy. Ja i ojciec mamy niskie renty i zasiłek pielęgnacyjny.

Błagamy o pomoc w zbiórce pieniędzy na kupno mieszkania w bloku - 2 pokoje, kuchnia, łazienka. Wasza pomoc pozwoli nam spokojnie i godnie żyć oraz wyleczyć zdrowie psychiczne.

Z góry dziękujemy i będziemy wam bardzo wdzięczni, Bóg na pewno wam to wynagrodzi.


Pozdrawiamy Marta Długa i Tadeusz Długi

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Marta Długa - awatar

Marta Długa

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij