Ortezy dla Martynki

8 864 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 98 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Renata Żydek - awatar

Renata Żydek

Organizator zbiórki

Jestem mamą Martynki.

Moja córka w sierpniu 2016 roku uległa bardzo poważnemu wypadkowi samochodowemu wtedy jej życie się zawalilo.Plany, marzenia legły w gruzach. Jej największym marzeniem było zostanie trenerem personalnym. Niestety w wyniku wypadku doznała złamania kręgosłupa i uszkodzenia rdzenia kręgowego. Na codzień porusza się na wózku inwalidzkim. Dzięki codziennej rehabilitacji moja córka ma szansę stanąć na nogi. Do tego potrzebne są jej ortezy. Dzięki nim ma duże szanse na normalne życie.

Martynka jest bardzo silna ,pogodną dziewczyną ,z nie ograniczoną wolą walki. Każdy dzień rehabilitacji jest bardzo trudny oraz kosztowny,lecz ona się nie poddaje. Jestem z niej bardzo dumna. Cena ortez jest bardzo wysoka.

Postępy w rehabilitacji Martyna dokumentuje na swoim blogu Martyna Żydek.

Szanowni Państwo w związku z powyższą sprawą bardzo proszę o pomoc. Jeżeli zechcą Państwo proszę o wpłatę nawet symbolicznej złotówki.

                                     Bardzo dziękuję 

                                            Mama Martynki 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Renata Żydek - awatar

  Renata Żydek

  15.02.2019
  15.02.2019

  Kolejny dzień rehabilitacji Martynki

  Zdjęcie aktualizacji 26 312

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.03.2019
  11.03.2019

  Powodzenia ,niech cię Bóg prowadzi .

 • Łukasz - awatar

  Łukasz

  10.03.2019
  10.03.2019

  Walcz do kończa:)

8 864 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 98 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Renata Żydek - awatar

Renata Żydek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 98

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
38
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Agnieszka Socha-Biel - awatar
Agnieszka Socha-Biel
50
Barbara Wołek - awatar
Barbara Wołek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
250
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Emilian Kowalewski - awatar
Emilian Kowalewski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij