Zbiórka Na inteligentna pompe Insulinowa - miniaturka zdjęcia

Na inteligentna pompe Insulinowa Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Na inteligentna pompe Insulinowa - zdjęcie główne

Na inteligentna pompe Insulinowa

380 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Doro Och - awatar

Doro Och

Organizator zbiórki

Nazywam sie Dorota Ochmann. 

Zbieram srodki na zakup inteligentnej pompy insulinowej dla mojej kuzynki Marysi. Tak chcialabym sie odwdzieczyc za pomoc, ktora otrzymalam przed laty od taty Marysi.

Dwa lata temu wykryto u niej cukrzyce Typu I. Dziewczynka ma duze wahania glikemii, rowniez w nocy, ktore zagrazaja jej zyciu.

Do tej pory w przedszkolu Marysi towarzyszyla mama, ale od wrzesnia dziewczynka jest dumna uczennica i pod opieka nauczycieli. Dlatego potrzebuje inteligentnej pompy insulinowej, ktora bedzie na biezaco monitorowala poziom glikemii podczas zajec w szkole. Pompa Mini Med kosztuje 17 750 zl.

Jezeli nie chcesz dac darowizny, podaj moj post dalej. Im wiecej ludzi sie o tej akcji dowie, tym wieksze szanse na bezpieczne zycie dla Marysi.

Dziekuje wszystkim z calego serca!

Wiecej informacji na FB: Profil Slodka Marysia. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Doro Och - awatar

  Doro Och

  24.09.2017
  24.09.2017

  Dziekuje wszystkim tym, ktorzy dokonali wplaty! Mamy juz 380 zl. :)!
  Zbieramy dalej!

380 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Doro Och - awatar

Doro Och

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 5

Beata Jadeszko - awatar
Beata Jadeszko
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kazimiera Dluzniewska - awatar
Kazimiera Dluzniewska
100
Dorota Ochmann - awatar
Dorota Ochmann
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij