Zbiórka Dla Marzeny i syna Adriana. - zdjęcie główne

Dla Marzeny i syna Adriana.

61 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Anne Smith - awatar

Anne Smith

Organizator zbiórki

Adrian od urodzenia chory jest na mukowiscydozę oraz zespół niedoboru odporności. Sytuacja diametralnie pogorszyła się po 20 urodzinach Adriana. Wcześniej mimo choroby udało mu się ukończyć liceum, zdać maturę i nawet zacząć studia. Ulubionym zajęciem w czasie wolnym była gra w pingponga. Niestety nasilające się objawy choroby przykuły Adriana do łóżka. Ciągłe wizyty w szpitalach stały się nową codziennością. Dzisiaj Adrian potrzebuje prawie całodobowej opieki, przez 20 godzin w ciągu doby Adrian oddycha dzięki pompie tlenowej. Pani Marzena na co dzień zajmuje się synem, mimo że jej stan zdrowia nie jest lepszy. Rak tarczycy, astma, cukrzyca to tylko kilka z chorób, z którymi zmaga się Pani Marzena. Koszty leczenia miesięcznie sięgają 9000 zł, do tej pory w finansowaniu leków pomagają fundację. Pani Marzena i Adrian dostają miesięcznie 1614 zł renty z czego muszą pokryć koszty mieszkania i wyżywienia oraz zakupu środków higienicznych. Często jednak nie wystarcza na wszystko.


Zebrane środki zostaną przeznaczone na paczkę dla tej rodziny w ramach akcji Szlachetna Paczka. Zgodnie z przekazaną listą potrzeb rodziny kwota zostanie rozdzielona następująco:


20% - żywność trwała (makaron, olej, konserwy rybne, warzywa w puszkach etc.)

10% - środki czystości i artykuły higieniczne (proszek do prania, płyn do mycia naczyń, pasta do zębów, szampon etc.)

20% - bielizna oraz obuwie

20% - sprzęt medyczny (zestawy do przetoczeń, płyn wieloelektrolitowy, strzykawki, igły etc. - zużywane ogromne ilości)

20% - wyposażenie mieszkania (kołdra, poduszka, koc, prześcieradła, ręczniki etc. - potrzeba częstej wymiany)

10% - świąteczne upominki dla rodziny


Przekazanie paczki rodzinie odbędzie się 11 grudnia. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
61 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Anne Smith - awatar

Anne Smith

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij