Zbiórka Rehabilitacja i marzenia Patryka - miniaturka zdjęcia

Rehabilitacja i marzenia Patryka Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Rehabilitacja i marzenia Patryka - zdjęcie główne

Rehabilitacja i marzenia Patryka

3 340 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 76 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

 Zbiórka na rzecz rehabilitacji, marzeń i realizację pasji Patryka

Nazywam się Patryk Osieleniec mam 21 lat i pochodzę z Włodawy na Lubelszczyźnie. Urodziłem się w 25 tygodniu i nie miałem żadnych szans na przeżycie. Od urodzenia cierpię na dziecięce porażenie mózgowe, mam problemy z chodzeniem oraz bardzo słaby wzrok. W związku ze swoją niepełnosprawnością wymagam również codziennej rehabilitacji zarówno w domu przy wsparciu mamy, jak i w specjalistycznych ośrodkach. Mimo wszystkich tych przeciwności nie poddaję się i walczę o swoje marzenia. Ukończyłem I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki we Włodawie i rozwijam swoje pasje.


na zdjęciach mały Patryk z rodzicami :)

Rehabilitacja i zmagania z niepełnosprawnościami nie przeszkadzają mi w rozwoju osobistym i walki o swoje marzenia, które są jak każde młodej osoby. Od kilku lat hobbystycznie zajmuje się pisaniem opowiadań z których powstały trzy książki i obecnie tworzę czwartą pt. "Potomac". Pandemia COVID19 spowolniła wydanej trzeciej książki i rozpoczęcie prac nad czwartą jednak mam nadzieję, że w 2021 książka szczęśliwie się ukaże. W codziennej pracy twórczej korzystam niestety ze starego i niedostosowanego do potrzeb słabowidzących komputera, co utrudnia moją pracę twórczą. Chciałbym móc pracować na komputerze dostosowanym do potrzeb osób słabowidzących. Widzę bowiem tylko na jedno oko do połowy,dlatego potrzebny jest mi komputer z programem powiększającym obraz wyświetlany na monitorze i klawiaturę z większymi i bardziej widocznymi literami. Dzięki prowadzonej zbiórce chciałbym sfinansować w pierwszej kolejności wyjazd na turnus rehabilitacyjny dla mnie i mojej mamy oraz koszty rehabilitacji i mojego bieżącego leczenia (koszt pracy fizjoterapeuty i inhalatora ), co wpłynie na polepszenie mojego stanu zdrowia oraz sfinansować zakup komputera spełniającego potrzeby osoby słabowidzącej. W trzeciej kolejności pozostałe po opłaceniu powyższych kosztów fundusze chciałbym przeznaczyć na opłacenia oraz refundacji kosztów wykonania grafik, okładki i korekty polonistycznej mojej trzeciej i czwartej książki, pozwoli to odciążyć finansowo moich rodziców oraz pozwoli to na szybsze ukazanie się mojej kolejnej czwartej książki. Wszystkie wydatki zostaną rozliczone księgowo przez Fundację Nieskończone Możliwości. Fundacja  opublikuje również informację o publikacji mojej wymarzonej czwartej książki ( od Fundacji: "Potomac" kryminał, którego akcja toczy się w okolicy Waszyngtonu ).  Z góry dziękuje za każdą Państwa darowiznę i udostępnienie tej zbiórki oraz pomoc w spełnieniu moich marzeń i kontynuację mojej rehabilitacji. Dzięki Państwa darowi serca będę miał siłę i sprawność tworzyć kolejne książki i rozwijać swoje zainteresowania. Moja pasja i codzienna rehabilitacja to moje okna na świat, o które walczę każdego dnia, razem z Wami i dzięki Wam. 

Patryk gościł 30.11.2021 w telewizji śniadaniowej TVP Lublin, gdzie opowiadał o swojej twórczości. 

https://lublin.tvp.pl/42790638/poranek-miedzy-wisla-i-bugiem

Zdjęcia z wieczorów autorskich Patryka i jego książek

Szanowni Państwo

W ramach tej zbiórki na dofinansowanie Fundacji na rzecz Patryka Osieleńca z Włodawy liczy się każda Twoja darowizna — zarówno mała, jak i duża. Przyda się każdy grosz, na rzecz dofinansowania na rzecz Patryka i jego rehabilitacji, leczenia ( inhalator), turnusu rehabilitacyjnego oraz wsparcia w realizacji jego pasji pisarskiej. Dzięki tej zbiórce Patryk będzie miał zapewnione fundusze na kontynuację rehabilitacji i realizację swoich marzeń. Patryk dzielnie walczy z przeciwnościami losu. Dzięki prozaicznej rzeczy jak nowy komputer z oprogramowaniem dla słabowidzących będzie realizował swoje pasje pisarskie i będzie mógł dalej tworzyć. To dzięki Państwu twórczość Patryka będzie kontynuowana i rozwijana :).  Patryk to także wspaniały przykład dla innych osób niepełnosprawnych, by nie poddawały się i spełniały swoje marzenia. Dziękujemy za Państwa wsparcie tej zbiórki. W przypadku pytań dotyczących zbiórki i Fundacji proszę o kontakt. Wydatki poniesione w ramach tej zbiórki, jak każde dofinansowanie Fundacji, będą księgowo rozliczone przez Fundację. Nasza Fundacja nie dysponuje niestety funduszami na pomoc Patrykowi. Także zmagamy się ze wzrostem cen i problemami finansowymi. Jednak postanowiliśmy o założeniu tej zbiórki, by spróbować mu pomóc. Chciałbym także podkreślić, że Fundacja posiada pełną dokumentację poświadczającą sytuację socjalną oraz potwierdzającą niepełnosprawności, czy też trwający proces rehabilitacji.


Marcin Mleczko

Fundacja Nieskończone Możliwości 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Fundacja Nieskończone Możliwości - awatar

    Fundacja Nieskończone Możliwości

    28.12.2022
    28.12.2022

    https://pomagam.pl/zbiorkaswiateczna Kochani wciąż jeszcze kilkanaście rodzin potrzebujących nie otrzymało paczki świąteczno-noworocznej Fundacji. Prosimy was o datki, które pozwolą zrealizować wysyłkę paczek świąteczno-noworocznych do co najmniej 84 rodzin z chorym przewlekle lub niepełnosprawnym dzieckiem w rodzinie, w tym chorzy na mukowiscydozę. Dziękujemy za każdy datek :) Przy tej okazji składamy także wszystkim darczyńcom i innym pomagającym tej zbiórce najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Wesołych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia w gronie najbliższych oraz wszystkiego dobrego w 2023. Wszystkiego dobrego :) ) Fundacja Nieskończone Możliwości, Kraków Bank Pekao SA 38124014441111001068583607 dopisek oczywiście "paczki świąteczne" lub https://pomagam.pl/zbiorkaswiateczna, Dziękujemy także za każdą kolejną nawet najmniejszą darowiznę na rzecz Patryka. Dziękujemy że jesteście :) Pozdrawiamy

3 340 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 76 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 76

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Julka - awatar
Julka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Wiesław Muszyński - awatar
Wiesław Muszyński
100
Nikola Skórska - awatar
Nikola Skórska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Montusiewicz Marcin - awatar
Montusiewicz Marcin
50
Mateusz - awatar
Mateusz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij